Metal Slug 3 Oyunu

Metal Slug 3 Oyunu İnceleme
Metal Slug 3 Oyunu

Metal Slug 3 Oyunu İzle


Efsanevi Bir Oyun Metal Slug 3

90’lı yılların çocuklarının en favori oyunları arasında yer alan metal slug canlı görünüşü ve fantastik senaryosu ile pek çok kişiyi kendine hayran bırakabilen sayılı oyunlar arasında kendine sağlam bir yer edinebilmiş vaziyettedir. Özellikle de oyunun yakalanmaz nitelikte ki tansiyonu sayesinde oldukça zevkli zaman geçirmeniz de mümkün kılınmış vaziyettedir.

Oyun içerisinde opsiyonel fonksiyonlardan kısaca bahsedilecek olursa kullanılabilecek en sağlıklı kelimeler kesinlikle şunlar olacaktır. Oyun içerisinde kullanılabilen en önemli opsiyon oyunun 2 kişilik modunun mevcut olmasıdır. Oyun bilgisayarlar için piyasa sunulmuş olduğu gibi aynı zamanda ada ps3 ve ps vita içinde kişilerin hizmetine sunulmuş vaziyettedir. Bilindiği üzere oyun eski bir veri tabanına sahip olmasından dolayı çok yüksek görüntü kalitesini yakalayamamaktadır.

Ancak sahip olduğu senaryo sayesinde çözünürlük oyuncular için önemsiz kalan bir faktör haline gelmiş vaziyettedir. Oyunun özellikle de hemen her bilgisayar üzerinden oynanabilmesi ise bir başka avantaj olarak tanımlanabilmektedir. Ancak bazı tanınmamış ekran kartı modelleri sebebi ile çeşitli hatalar almanız durumundadır. Sürücülerinizi güncellemeniz tarafımızca tavsiye edilmektedir.

Metal slug 3 sayısı zekâsını telafi eden yaratıklar ile ve zombiye dönüşmeniz sayesinde çeşitli gerilimlere de olanak sağlayabilmektedir. Bu sebeple de dinmek durmak bilmez bir aksiyon oyun içerisinde sizleri bekler vaziyettedir. Oyunun içerdiği şiddet sebebi ile çocuk yaşta bireylerin oynaması tavsiye edilmemektedir.

Metal Slug 3 Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows Vista, 7, 8 İşletim Sistemi
Pentium 4 2.4Ghz İşletim Sistemi
1 GB RAM
Intel HD Ekran Kartı
DirectX Version 9.0C
500 MB Boş Sabit Disk Alanı

Metal Slug 3 Trailer, Metal Slug 3 Oyunu izle, Metal Slug 3 Oyunu indir, Metal Slug 3 oyunu ne zaman çıkıyor, Metal Slug 3 oyunu çıktı mı, Metal Slug 3 oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML