Metal Gear Rising: Revengeance İnceleme

Metal Gear Rising: Revengeance İnceleme
Metal Gear Rising: Revengeance İnceleme

Metal Gear Rising: Revengeance

Metal Gear, her zaman yeni serileri ile sizleri tahmin bile edemeyeceğiniz bir aksiyon içerisine sürüklemeye devam etmektedir. Eğer sizlerde pc başında çok iyi bir zaman geçirmek ve geliştirdiğiniz stratejiler ile düşmanlarınızı alt etmek istiyorsanız, bu oyun tercihinde bulunabilir ve böylece adrenalin dolu anlar yaşamanın da ne kadar mümkün olduğunu fark edebilirsiniz.

Sorunsuz ve sizin de fazlası ile mutlu olacağı grafikleri ile adeta gerçek bir heyecanı yaşamanızın da mümkün olduğunu belirtelim. Problemsiz bir saf aksiyon istiyor ve arıyorsanız artık hedefinizi tam on ikiden vurdunuz demektir. Oyun içerisinde kahramanınız olacak yarı insan yarı ninja kılığında askerler olduğunu ve bunlarla düşmanlarınızı tek tek yenilgiye uğratarak çok daha donanımlı bir savaşçı olmayı başarabilirsiniz.

Oyunun dili İngilizce olmasına rağmen kısa bir süre içerisinde bu dili bilmeseniz bile her yönden hâkim olabileceğiniz bir oyun ile yola çıkacağınız müjdesini de sizlere vermek isteriz. Metal Gear Rising: Revengeance ile artık sınırsız bir aksiyon ve macera yaşamanın ne demek olduğunu çok daha yakından anlayacaksınız.

Böylece sizlerde gerçekçi bir savaş çevresi ve oldukça iyi bir hikâye ile eşsiz zamanlar geçirmenin tadını da doyasıya çıkaranlardan olacaksınız. Bütün bunlar için hiç boşa zaman kaybetmeden sizlerde oyunu indirebilir ve sadece tek bir tıkla kurarak oldukça basit bir şekilde oynamaya da hemen başlayabilirsiniz. İyi şanslar dileriz.

Metal Gear Rising: Revengeance Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP / Vista / 7 / 8 İşletim Sistemi
Intel Core i5 2400 İşlemci
2 GB RAM
Nvidia Geforce GTS 450 Ekran Kartı
DirectX Version 9.0C
25 GB Boş Sabit Disk Alanı
DirectX Uyumlu Ses Kartı

Metal Gear Rising: Revengeance Trailer, Metal Gear Rising: Revengeance Oyunu izle, Metal Gear Rising: Revengeance Oyunu indir, Metal Gear Rising: Revengeance oyunu ne zaman çıkıyor, Metal Gear Rising: Revengeance oyunu çıktı mı, Metal Gear Rising: Revengeance oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML