Lost In A Forest Oyunu

Lost In A Forest Oyunu İnceleme
Lost In A Forest Oyunu İnceleme

Lost In A Forest Oyunu İzle

Lost In A Forest Oyunu İnceleme
Oyunun konusu oğlunuzla birlikte yaptığınız uçak yolcuğu sırasında bir anda uçağın ön paneli parçalanıyor ve bir adaya çakılıyorsunuz. Adanın yerlileri bayılan oğlunuzu kaçırmasıyla oyun başlıyor. Bu oyunun tek amacı ise hayatta kalmak. Lost dizisiyle benzerliği de size çok tanıdık gelecek.

Yapay zekânın en güzel kullanıldığı oyunlardan biri olan lost in a forest, oyunun içerisinde bulunan yerliler size direk olarak saldırmıyor, önce sizi takip ediyorlar ve en beklemediğiniz anda saldırıyorlar, ayrıca yaraladınız yerlileri diğer yerliler kurtarmak için götürüyor. Ayrıca görselliğin ön planda tutulduğu oyunda kendinizi gerçek bir ada da gibi düşünebilirsiniz. Dalgaların kıyıya vuruşu, kuşların uçmasını gerçeğine en yakın şekilde yapılmış. Oyunu ara verdiğiniz zaman ise çantanızda bulunan ödülleri kaybetmiyorsunuz. Ve daha sonra da kullanabiliyorsunuz. Ada da bulduğunuz silah ve malzemelerle hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.

Ada da bulunan doğal ya da mutasyona uğramış canlılarla sağ kalmaya çalışmanız lazım, yaşamak için ihtiyacınız olan her şey bol miktarda mevcut, ısınmak için yakacağınız küçük kamp ateşi için etrafta bolca ağaç bulabilirsiniz, bu ağaçları keserek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ya da yakaladığınız hayvanların kaçmasını engellemek için çit yapabilirsiniz ayrıca barınma içinde ağaçları kullanabilirsiniz. Issız bir adaya düşsem şunu yapardım dediğiniz her şeyi bu ada da yapmanız mümkün değil maalesef, tüm bu güzelliklerin tadını çıkartacağınızı şimdiden söyleyelim çünkü tek amacınız yaşamak.

Lost In A Forest Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP Service Pack 3 / Windows 7 / Windows 8 İşletim Sistemi
2 GHZ İşlemci
2 GB RAM
DirectX Version 9.0
300 MB Sabit disk Alanı

Lost In A Forest adlı oyunu sadece 4 TL karşılığında steam sitesi üzerinden satın alabilirsiniz. Oyunu satın alabileceğiniz bağlantı adresi: store.steampowered.com/app/345280/

Lost In A Forest Trailer, Lost In A Forest Oyunu izle, Lost In A Forest Oyunu indir, Lost In A Forest oyunu ne zaman çıkıyor, Lost In A Forest oyunu çıktı mı, Lost In A Forest oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML