Lococycle Motor Yarışı Oyunu

Lococycle Motor Yarışı Oyunu
Lococycle Motor Yarışı Oyunu

Lococycle Oyunu İzle

Motor Yarışında Bir Oyun: Lococycle

Microsoft Studios tarafından Beard ve Razord adında iki mühendisçe üretilip eğlence dünyasına tanıtılan motor yarışı oyunudur. Oyun, başlangıçta Windows işletim sisteminde oynanabilirken 22 Kasım 2013 tarihinde ihalenin Twisted Pixel Games şirketine geçmesiyle önce XBox, ardından da XBox 360 ve en son olarak XBox 360 One platformlarında oynanabilen oyun hâline gelmiştir.

LocoCycle, ‘single player’ moduyla tek kişilik oynanabildiği gibi ‘multiplayer’ moduyla da çoklu oynanabilir. Aksiyon dolu oyunu Lisa Foiles seslendirmektedir. 40’tan fazla motosikletin bulunduğu oyunda 240 km hıza kadar çıkabileceğiniz sürat gerçekleştirebileceksiniz. Kullanıcılar tarafından oyuna 10 puan üzerinden 7 puan verilmiştir. Kullanıcıların yaptıkları yorumları genellemek gerekirse beklentiler daha kaliteli, daha canlı renklere sahip grafiklerin üretilmesi yönündedir.

LocoCycle, 40 adet motosiklet modellerinden birisini seçerek Avrupa pistlerinden seçmeli olarak herhangi birisiyle yarışmanızla başlar. 240 km kadar hız alabilen motosikletinizle amacınız tur esnasında devamlı olarak diğer motosikletleri geçmeniz ve birincilik sağlayarak turnuvalara katılmanızdır. Turnuvalardaki pistlerde ilk üçe girerseniz birinciliği elde etmenizin avantajı o denli artacaktır. En son olarak final pistinde birinciliğe oynamayı hedeflemeli ve birinci olarak oyunu bitirmelisiniz. Oyunu birinci olarak tamamladığınızda Big Arms Academy’s School of Assassination okulundan mezun sayılırsınız.

Oyun hakkında vurgulanması gereken bir başka önemli özellik de oyunda 50 farklı dil seçeneğinin var olmasıdır. Yine oyunda gerçek yarışçılardan oluşan ses efektleri de yer alarak gerçekçilik yaşatılmaya çalışılmıştır.

Lococycle Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP SP2 32-bit İşletim Sistemi
Dual Core İşlemci
2 GB RAM
DirectX10 GPU w/256megs VRAM Destekli Ekran Kartı
DirectX Version 9.0c
15 GB Sabit Disk Alanı

Lococycle Trailer, Lococycle Oyunu izle, Lococycle Oyunu indir, Lococycle Motor Yarışı oyunu ne zaman çıkıyor, Lococycle oyunu çıktı mı, Lococycle Motor Yarışı oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML