Loadout Oyunu Oyna İndir

Loadout Oyunu Oyna İndir
Loadout Oyunu Oyna İndir

Loadout Oyunu İzle

Loadout Oyun İncelemesi

Loadout, ücretsiz indirilip internet üzerinden oynanabilen oyunlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak dosya boyutunun da büyük olduğunu vurgulamak gerekir. Oyun üç kategoride oynama seçeneği sunuyor. Bunlar: Gündelik, Rekabetçi ve Özel Oyun. Ancak ikinci sırada yer alan Rekabetçi oyun için 10.seviyeye ulaşmanız gerekecek. Multiplayer olarak oyunun keyfi iyi bir düzeyde seyrediyor.

Oyun tarzını ise 3.şahıs nişan alma olarak değerlendirilebilir. Duke benzeri iriyarı bir kahraman ile aksiyonun içine dalıyorsunuz. Aslında kahramanlar ve çevresel mekân biraz çizgi film tarzı oyunlarını çağrıştırmaktadır. Silahları ise kendinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Ücretsiz olması ve de keyif veren oyun olmasından dolayı oyun rağbet görenler arasında yer almıştır.

Oyunun kahramanı ve elindeki güçlü silahıyla maceradan maceraya koşuyor. Kahramanın biraz sola doğru dönük hareket etmesi oyunda belirgin görünüyor. Ayrıca oyunda yaralanmalar ve kemik kırılmaları gibi durumlar gerçekçi yansıtılmış. Dolayısıyla bu tür sahnelere alışık olmak oyun öncesi avantaj sağlayabilir. Nişan alırken uzaktaki hedefler de kolayca vurulabilir. Bunun için yapılması gerekense dürbünün büyültme merceğini iyi ayarlamak.

Bu oyunun özgün tarafı ise silah çeşidinin sayılamayacak kadar çeşitlenebilmesidir. Aynı şekilde kıyafetler de dilediğinizce değiştirilebilmektedir. Oyun içinde ateşle yanan kişiler, kol çıkmaları, sert ve hızlı hareketlerle saldırı manevralarıyla yoğun şekilde karşılaşıyorsunuz. Etrafınızı düşmanlar sarsa da, çok hızlı hareketlerle onların arasından kaçmanız mümkün. Özetle Loadout, 3.kişi nişan oyuncusu maceralarından hoşlanacaklar için alternatif bir oyundur. Üstelik de ücretsiz indirilebilen bir oyun.

Loadout Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP SP3, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 İşletim Sistemi
Intel Core 2 Duo veya AMD eşdeğeri
2 GB RAM
ATI Radeon HD 4350 / NVIDIA GeForce 6800 / Intel HD 3000 Ekran Kartı
DirectX 9.0c
4GB Boş Sabit Disk Alanı
DirectX Destekli Ses Kartı
İnternet Bağlantısı

Loadout oyununu indirmek için buraya tıklayın. Oyunu indirebilmeniz için bilgisayarınızda steam yüklü olması gerekmektedir.

Loadout Trailer, Loadout Oyunu izle, Loadout Oyunu indir, Loadout oyunu ne zaman çıkıyor, Loadout oyunu çıktı mı, Loadout oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML