Little Racers Street Sokak Yarışı Oyunu

Little Racers Street Sokak Yarışı Oyunu
Little Racers Street Sokak Yarışı Oyunu

Little Racers Street Oyunu İzle

Yarışa Hazır Mısınız?

Günümüzün en iddialı yarış oyunları içerisinde yer alan Little Racers STREET oldukça aksiyon ve heyecan içeren oyunlar arasında yer almaktadır. Yüksek hızda arabanızı sürerek yarışın içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Zorlu bir mecera ve yarış içerisinde yer alırken Dünya’nın en iyi sürücüleri arasında yer almaya ne dersiniz?

Konusu sokak yarışı içerisinde en hızlı araba sürmek. Kural basit, peki hızlı yarış içerisinde siz hazır mısınız? Eğlence odaklı yarış oyunu sayesinde artık daha hoş vakitler geçirebileceksiniz. Farklı araba modları içerisinde nefes kesen bir sahneyi canlandıran yarış oyunları içerisinde ki oyun türü olan streette değişen hava şartları ile mücadele ederken bir yandan da yarışı zirvede tamamlamanız gerekecektir.

Oyun içerisinde 30 farklı araç model ve markası yer aldığı için farklı arama modları ile yarış başlamaktadır. 30 sürücünün yer aldığı oldukça kalabalık araba yarışlarında yarışı üstün performans ile bitirmeniz gerekecektir. Modern mekânlarda ve dar sokaklarda geçen amansız yarış mücadelesinde amaç kazanmak. Farklı model ve renk renk araç seçenekleri ile sokak yarışı zamanı başlıyor.

Oyunda ki temel amaç, 30 sürücü ile yarışırken yarıştan birincilik ile ayrılmak ve bitiş noktasına ilk sırada gelmektir. Ne kadar hızlı olur ve dar sokaklardan, hava şartları etkilerinden maruz kalmazsanız sizler için şans bir o kadar büyüyecektir.

Little Racers Street Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP İşletim Sistemi
Dual Core İşlemci
2 GB RAM
DirectX 9.0c
200 MB Boş Sabit Disk Alanı

Little Racers Street Trailer, Little Racers Street Oyunu izle, Sokak Yarışı Oyunu indir, Little Racers Street oyunu ne zaman çıkıyor, Little Racers Street oyunu çıktı mı, Little Racers Street oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML