Line Of Defense Tactics Oyunu İndir

Line Of Defense Tactics – Tactical Advantage Oyunu İndir
Line Of Defense Tactics - Tactical Advantage Oyunu İndir

Line Of Defense Tactics – Tactical Advantage Oyunu İzle

Line Of Defense Tactics

Türkçe karşılığı Toprakların Savunma Taktikleri olan oyun, 3000 AD INC. adlı oyun geliştirici işletme tarafından eğlence dünyasına tanıtılmıştır. Oyunda amaç, eylem ve strateji mantığını sentezleyerek misyonları geçmektir. Önceki sürümleri yalın adıyla piyasada yerini alırken en son sürümü olan 1,3 versiyona sahip bu yeni oyuna Tactical Advantage adı da eklenerek yenilik katılmıştır. Bu yenilikten birisi de kapsama alanının genişletilmesidir kuşkusuz.

Başlangıçta sadece Windows işletim sistemini destekleyen ve buna eş değer olarak yalnızca Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarda oynanabilen oyun, en son sürümü ile artık, Android vr İOS gibi diğer işletim sistemlerinde de oynanabilmektedir. Oyun, önce MAIN MENU kısmında misyonun seçilmesiyle başlar. Tüm misyonlar aktif değildir. Kullanıcı mevcut misyonu geçtiğinde diğer misyonlar aktifleşecektir.

Oyunun içeriğine değinirsek, oyun uzayda geçmektedir. Uzaydaki keşfedilmemiş gezegenlerin keşfi için uzaya gönderilen 4 deniz komutanı burada bir yandan uzaydaki keşfedilmemiş bölgeleri keşfetmekle uğraşırken diğer yandan da karşı güçlerle savaşmaktadır.

Karşıt güçlerin mağlup edilebilinmesi için temel silâhlar haricinde ikincil bombalara da sahip olmak gerekir. Aynı zamanda bunları kullanacak takviye ekipleri olan keskin nişancıların da operasyona katılmaları gereklidir. Line of Defense Tactics-Tactical Advantage oyununun tasarım mühendisleri, oyunlarının online oyunlar içerisinde ve strateji kategorisinde iddialı olduğunu belirtirler. Ayrıca kısa bir süre sonra kullanıcılara yeni bir oyun hazırladıklarını da belirtirler. Oyunun yeni sürümü tasarı aşamasındadır.

Line Of Defense Tactics Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows 7 SP1 İşletim Sistemi
Dual Core İşlemci
2 GB RAM
DirectX Version 9.0c
500 MB Boş Sabit Disk Alanı

Line Of Defense Tactics oyunu indirmek için buraya tıklayın. Oyunu indirebilmeniz için bilgisayarınızda steam yüklü olması gerekmektedir.

Line Of Defense Tactics Trailer, Line Of Defense Tactics Oyunu izle, Line Of Defense Tactics – Tactical Advantage Oyunu indir, Line Of Defense Tactics – Tactical Advantage oyunu ne zaman çıkıyor, Line Of Defense Tactics – Tactical Advantage oyunu çıktı mı, Line Of Defense Tactics – Tactical Advantage oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML