Kule Savunma Oyunu Defense Grid 2 İnceleme

Kule Savunma Oyunu Defense Grid 2 İnceleme
Kule Savunma Oyunu Defense Grid 2 İnceleme

Defense Grid 2 Oyunu İzle

Kule Savaşı Defense Grid 2 İle Başlasın

DG2:Defense Grid 2 Hidden Path Envertainment tarafından çıkarılmıştır ve The Avakening oyununun geliştirilmiş halidir. Kule savunma oyunundaki son nokta denilebilir. Co-po, tek kişi ve karşılıklı 2 kişilik multiplayer oynanabilen kule savunma oyunu, 23 Eylül 2014 tarihinde piyasaya çıkarılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için ilk olarak kendinize Steam hesabı açmanız gerekmektedir.

Amacınız sağlam kule inşa etmek, düşmanlara ve engellere karşı sürekli değişen savaş alanında kulenizi sonuna kadar savunmaktır. İlk olarak DG2 oyuncularına verilen harita ile karşılanacak yollarını, uzaylı istilasının habercisi olacaktır. Oyunda bölümler atladıkça oyunla bütünleşecek verilen haritadan tüm tehlikeleri sezinleyeceksiniz. Tamamen strateji oyunu kontroller sizin elinizde.

Astroitleri başarılı şekilde savunmanın ardından oyuncular çeşitli gezegenlere gönderilecek. Uzun ve kısa mesafeli atışların bulunduğu kuleler sayesinde oyuncular yer değiştirip uzaylı istilasını yok edebilirler. Defense Grid 2 oyununda güçlendirmeler ve yükseltmeleri oyuncular özelleştirebilir. Arkadaşlarınızla ortaklaşa veya karşı kulelerde savaşabilirler.

Oyunun diğer bir özelliği de PC oyuncuları kendi yarattıkları savaş alanlarını tasarlayıp internet üzerinden paylaşabilir. Oyunda her bölümün binlerce çözümü bulunmaktadır. +12 yaş sınırı bulunan oyun herkes tarafından sevilmektedir. Grafikler tasarımı, ses, oyun efektleri dikkat çekicidir. Reflekslerinizi, el becerinizi, strateji geliştirebileceğiniz ve en önemlisi hayatın stresini, sıkıntısını geride bırakabileceğiniz muhteşem bir oyundur.

Defense Grid 2 Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows Vista, Windows 7, Windows 8.0, Windows 8.1 İşletim Sistemi
Dual core CPU 2.0Ghz İşlemci
3 GB RAM
DirectX 10 Shader 4 Destekli ve Passmark Video Benchmark 160 ve üzeri olan ekran kartı. Örnek: ATI Radeon HD3650 (HD3650-HD8000, RX200-RX300+) (Radeon HD 4200 ve HD 4250 dahil değil).
NVIDIA GeForce 8600 (8800, 9600-9800, or 100-700+) (GeForce 8600M dahil değil). Intel HD Graphics 2500
2 GB Boş Sabit Disk Alanı

Defense Grid 2 orijinal oyunun fiyatında yaklaşık %70 oranında bir indirim var. Bu da oyunu 10-11 TL gibi bir rakama satın alabilirsiniz demek. Defense Grid 2 oyununu satın almak ve indirmek için buraya tıklayın. Oyunu oynayabilmeniz için bilgisayarınızda steam yüklü olması gerekmektedir.

Defense Grid 2 Trailer, Kule Savunma Oyunu izle, Kule Savaş Oyunu indir, Defense Grid 2 oyunu ne zaman çıkıyor, DG2 oyunu çıktı mı, Kule Savaş Oyunu 2 kişilik oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML