Kingdom Rush Oyunu

Kingdom Rush Oyunu
Kingdom Rush Oyunu

Kingdom Rush Oyunu İzle

Kingdom Rush Yurdunu Savun!

Savaş oyunları severler için Kingdom Rush bağımlılık yapan bir oyundur. Oyunu oldukça sürükleyici ve güzel zaman geçirebileceğiniz tower defence kategorisinde savunma ağırlıklı bir oyundur. Tower defence tarzı oyunlarını seviyorsanız bir de ilgi duyuyorsanız bu oyun tam size göre.

Oyunun temel amacı; zombilere karşı yurdunuzu savunmaktır. Oyunda her level’da yeni bir map, farklı ve gittikçe zorlaşan zorluk seviyesi mevcut. Oyunda bazı maplerin sonunda boss gelmekte. Oyun oynayan kişilerin mutlaka taktiksel stratejiye sahip olması gerekmektedir. Her bölüm için özel bir strateji oluşturmanız gerekmektedir. Oyunda kurduğunuz kule ve askerler ile gelen düşmanları savura bilirsiniz. Oyunda iyi bir savunma taktiği ve strateji uygulayarak bölümleri rahat rahat geçebilirsiniz.

Oyunda 4 çeşit kule bulunmaktadır. Baraka: Kılıçlı askerler bulundurur. Bu askerler kendilerini düşmanların önüne atmaktadırlar. Kılıçlı askerlerin seviyesi arttıkça ömürleri ve yetenekleri artar. Bu askerler gelen düşmanları da oyalıyor. Okçu Kulesi: Adı üstü okçuların bulunduğu kule. Okçuların seviyeleri arttıkça vuruş menzili ve ok atma hızları artıyor. Büyücü Kuleleri: Bu kule üzerinde büyücüler bulunmakta.

Bu büyücüler kuleden büyük mavi bir top atmakta. Büyücü kulelerinin seviyesi yükseldiğinde atış hızı değişmiyor ama saldırı gücünde güzel bir etki yaratıyor. Topçu Kulesi: Kulede büyük bir top vardır. Seviyesi ve saldırı gücüne eşittir. Seviyesi yükseldiğinde tesla kulesi oluyor ve düşmana yıldırım atabiliyor. Oyun oynayıcılar tarafından oldukça beğenilmektedir.

Kingdom Rush Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP Service Pack 3 İşletim Sistemi
Dual Core İşlemci
1 GB RAM
OpenGL 3.0 Uyumlu 512MB VRAM Ekran Kartı
1500 MB Boş Sabit Disk Alanı

Kingdom Rush Trailer, Kingdom Rush Oyunu izle, Kingdom Rush Oyunu indir, Kingdom Rush oyunu ne zaman çıkıyor, Kingdom Rush oyunu çıktı mı, Kingdom Rush oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML