Kickbeat Oyunu İnceleme

Kickbeat Oyunu İnceleme
Kickbeat Oyunu İnceleme

Kickbeat Oyunu İzle

Uzak Doğu Hikâyesi Kickbeat

Uzak doğu hikâyesini ele alan konusu ile dikkatleri üzerine toplayan Kickbeat günümüzde en çok sevilen oyun çeşitleri arasında yer almaktadır. Uzak doğulu gencin tüm karakterlerini en iyi şekilde yöneterek gencin uzak doğu hikâyesinin tamamlanmasına yardımcı olacaksınız. Her öyküyü tamamlamanızın ardından yeni bir karakter ile buluşacaksınız.

Free Play” modunu açarak hikâye içerisinde yerini alan bossu en iyi şekilde geçmeniz ve gencin farklı karakterleri ile tanışmanız gerekecektir. Hikâye aşamasını bitirmeniz takdirde bu sefer hikâye olmadan oyunu tamamlayacaksınız. Beat Your Music” müzik moduu açarak ta kendi müziğiniz eşliğinde oyunu oynamanızı sağlamaktadır. “Survival” modu ise oyunu en zorlu ve en iyi derece de bitirmeniz gereken kısmı içermektedir. Düşmanlar ile savaş halinde oldukça zorlu bir süreç bu mod ile açığa çıkacaktır.

Sürekli karşı düşmanlarınız ile mücadele etmek zorunda kalacaksınız. Oyunda ki tüm engelleri aşmanız ve zorluk seviyesi arttıkça daha da kısalan zaman ile yarışmanız gerekecektir. Oldukça eğlenceli ve bir o kadarda seviye atladıkça zorlaşan bu oyunda sizleri kötü karaktere sahip olan düşmanlar beklemektedir. Ritim oyunları arasında olan bu oyunda müzik eşliğinde seviye atlama çalışmaları içerisine gireceksiniz. Arkadaşınız lee ile birlikte hocanızın söylemiş olduğu yardımları sayesinde önünüzde ki tüm engelleri en iyi şekilde aşmanız istenmektedir. Zorlu bir macera içerisinde sizlerde yer almak ister misiniz?

Kickbeat Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows Vista/Windows 7/Windows 8 İşletim Sistemi
Dual Core 2 GHz İşlemci
1 GB RAM
Geforce 8600 GT (GDDR2, 512MB) / Radeon HD 2600 Pro (512 MB) Ekran Kartı (DirectX 10 Uyumlu)
2 GB Boş Sabit Disk Alanı
DirectX Uyumlu Ses Kartı

Kickbeat Trailer, Kickbeat Oyunu izle, Kickbeat Oyunu indir, Kickbeat oyunu ne zaman çıkıyor, Kickbeat oyunu çıktı mı, Kickbeat oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML