Kentucky Route Zero İnceleme

Kentucky Route Zero Act III Oyunu İnceleme
Kentucky Route Zero Act III Oyunu İnceleme

Kentucky Route Zero Act III Oyunu İzle

Bulmaca Odaklı Kentucky Route Zero – Act III

Gelişmiş macera oyunlarından birisi olan Kentucky Route Zero – Act III oldukça keyif veren bir oyun türleri arasında yer almaktadır. Vokal ses, metin tabanlı diyaloglar içeren bu oyunda hikâye ve atmosfer odaklı geleneksel bulmaca yer almaktadır.

Oyuncu diğer karakterlerle ve ya nesnelerle ekranda conway tıklayarak kontrol etmektedir. Yolda giderken sizlerin önüne bir harita çıkacaktır. Buna göre atmosfer ve geleneksel bulmaca odaklı olan bu oyun türünde harita aracılığı ile sizlere sunulan yerleri bulmaya çalışabilirsiniz.

Hedef kamyon simgelerine oyuncu rehberlik ederek haritada yer alan pek çok bölgeye ziyaret etmeye başlar. Conway dışındaki karakterlerin kontrolünü ele geçirebilirsiniz. Yeni bir teslimat için conway bilgilendirilmektedir. Tüm teslimatlarınızı sorunsuz bir şekilde yapabilmeniz adına haritada sizlere sunulmuş olan pek çok bölgeye güvenli yolcuklarınızı ve bulmacaları bilmeniz gerekmektedir.

Conway içerisine yön tuşları ile giderek teslimatlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Oldukça heyecanlı ve macera dolu olan bu oyunu sizlerde oynayarak harika zamanlar geçirebilirsiniz. Gabriel García Márquez ve Flannery O’Connor gibi pek çok karakter ve eserler oyun içerisine dâhil edilmiştir.

En çok oynanan oyunların başında yer alan Kentucky Route Zero ‘nun bir, iki ve en son üçüncü serisi oyun severler ile buluşmuştur. Karmaşık konuları ve sahneleri ele alan bu oyun ile sizlerde kendi yeteneklerinizi rahatlıkla gösterebilirsiniz. Oyuna ait yukarıdaki Kentucky Route Zero Act III videosunu izlemeyi unutmayın.

Kentucky Route Zero Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows 7 İşletim Sistemi
1 GHz İşlemci
512 MB RAM
Directx 9.0c Uyumlu Ekran Kartı
250 MB Boş Sabit Disk Alanı

Kentucky Route Zero 3 Trailer, Kentucky Route Zero III Oyunu izle, Kentucky Route Zero 3 Oyunu indir, Kentucky Route Zero Act III oyunu ne zaman çıkıyor, Kentucky Route Zero Act III oyunu çıktı mı, Kentucky Route Zero Bulmaca oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML