Kelly Slaters Pro Surfer Sörf Oyunu İndir

Kelly Slaters Pro Surfer Sörf Oyunu İndir

Bilgisayarınız üzerinden denizle haşır neşir olmak istiyor ve denizlerde sörf yaparak hem eğlenmek hem de tehlikenin içerisine dalmak istiyorsanız o zaman yapmanız gereken en kolay ve hızlı işlem elbette ki Kelly Slaters Pro Surfer isimli Sörf oyununu indirip oynamaya başlamak olacaktır.

Yaz aylarında deniz kenarında bir yerlerde ellerinde kanoları ile sörf yapan gençleri gördüğünüzde içinizden bende yapabilir miyim gibi bir soru geçiyor ve cesaretinizi toplayarak bu işi öğrenme aşamasına geçemiyorsanız o zaman Kelly Slaters Pro Surfer oyunu tam da size göre diyebiliriz.

Denizin üzerinde altınızda sörf tahtası ile üstünüze büyük bir güçle gelen dalgaların üzerinde kalmak, o dalgalardan kendinize malzeme çıkarmak ve o sert dalgaları sizin işinize yarayan bir eyleme dönüştürmek tamamen becerilerinize kalmış.

Oldukça eğlenceli bir oyun olmasının yanında başarılı görsel animasyonları ve çeşitli hareketleri yapabilmenize imkân sağlayan modları ile Kelly Slaters Pro Surfer oldukça başarılı bir sörf oyunu halini almış durumda.

bedava oyun indir ekibi oyunu bilgisayarınıza indirip deneme sürümünün keyfine varmanıza fırsat sunuyor. Sonrasında ise dilerseniz oyunun zevkine ve akıcılığına kendinizi bırakarak ücretli sürümü alabilirsiniz.

Oyunu indirmek ve Kelly Slaters Pro Surfer Sistem Gereksinimlerini öğrenmek için yazımızın devamına bakabilirsiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows İşletim Sistemi İçin:
Windows 98/ME/2000/XP İşletim Sistemi
Pentium III 800MHz İşlemci
256MB RAM
32MB Nvidia GeForce2 veya ATI Radeon Ekran Kartı
520MB Sabit Disk Alanı
DirectX 8.1

MAC İşletim Sistemi İçin:
Mac OS X 10.2.3
iMac G4/eMac, PowerBook G4 veya iBook 32MB VRAM
G4 700MHz İşlemci Hızı
256MB RAM
520MB Sabit Disk Alanı
32MB Nvidia GeForce2 veya ATI Radeon Class 3D Accelerated Ekran Kartı

Boyut:96.9 MB

Kelly Slaters Pro Surfer Sörf Oyunu,  Kelly Slaters Pro Surfer Oyunu oyununun indirme uygulamasını indirmek için tıklayın.

1 Yorum “Kelly Slaters Pro Surfer Sörf Oyunu İndir”

  1. Cennet :

    Güzel

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML