Kavgalı Dövüşlü Besieger Oyunu İndir

Kavgalı Dövüşlü Besieger Oyunu İndir

Başlarındaki boğa boynuzlu miğferler ile birçok Savaş Oyunundan bir çırpıda farklı bir alana sizleri götüren Besieger isimli bu oyun bir anlamda oynadığınız birçok savaş oyununu size unutturacak ve farklı yapısı ile kendisine ısındıracak bir oyun olacaktır.

Son dönemde pazara sunulan standart ABD Savaş oyunlarının yerine bu İskandinav Ülkeleri arasında yaşanan savaş oyununu bir anlamda kurtarıcı gibi görebilirsiniz.

Pazara çıkan birbirine benzer oyunların yerini alacak olan bu oyun sizi farklı bir savaş alanının ve tamamen farklı bir savaş stratejinin çemberi içerisine dâhil ediyor.

Ateşli silahlardan uzak olarak oynanılan bu oyunda size ve takımınıza verilen görevleri yerine getirmeniz ve ülkenizi dış düşmanlardan korumanız gerekecektir.

Bir savaş alanında ne yapmanız gerekiyorsa onları yapmanız gerek ve bu sefer metrelerce uzaktan sıkabileceğiniz kurşunlar yerine birebir kavgalar var.

Zaman içerisinde oyunun detaylarını da kavradıkça bilgisayar başında geçirdiğiniz zamanın önemli bir kısmını bu oyuna ayırır hale gelebilirsiniz.

bedava oyun indir sitesi üzerinden tanıtım sürümünü kolaylıkla indirebileceğiniz Besieger Oyunu zaman içerisinde sizi kendisine alıştıracak.

Ayrıca günümüz bilgisayar sistemleri ile de rahatlıkla bu oyunu indirip kullanabilirsiniz. Cihazlarda sorun yaratmayacaktır ve size eğlenceyi tam olarak sunacaktır.

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows 98/ME/2000/XP İşletim Sistemi
Intel Pentium III veya AMD Athlon 1.0GHz İşlemci (Tercihen 2.0 GHz İşlemci)
256 MB RAM (Tercihen 384 MB Ram)
1.5GB Boş Sabit Disk Alanı
32 MB Direct 3D (tercihen GeForce2 Nvidia) Ekran kartı
DirectX destekli Ses kartı
DirectX 9.0

Boyut: 263.6 MB

Kavgalı Dövüşlü Besieger Oyunu,  Besieger Oyununu indirmek için tıklayın.

7 Yorum “Kavgalı Dövüşlü Besieger Oyunu İndir”

 1. Hakan :

  Denemek icin imdiriyorum

 2. ali :

  cok güzel oyun

 3. muhammed :

  ata biniliyomu

 4. çok güzelmiş :

  çok güzel bi oyun sizde oynayın

 5. ferdi :

  guselmis

 6. ferdi :

  guzel on numara

 7. şaban :

  insalah dediğiniz gibi güzeldir

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML