Kamyon Tır Sürme Oyunu İndir

Euro Truck Simulator 2 Yarış Oyunu İndir
Euro Truck Simulator 2 Oyunu İndir

Euro Truck Simulator 2 Oyunu İzle

Tır ve Kamyon Sürme Meraklıları İçin Euro Truck Simulator 2

Seçeceğiniz tır veya kamyon ile uzun seyahatlere hazırlanın. 60 farklı şehirde yapacağınız sevkiyatlarla zamanında hedefe ulaşmalısınız. Yol haritası ile gideceğiniz yer hakkında bilgi edinebilir, bu sayede daha kısa zamanda aracınızla şehre ulaşabilirsiniz.

Bilindik markaların araçlarından istediğinizi seçerek oyuna başlayın ve sevkiyatınızı zamanında belirtilen şehre teslim edin. Yolculuğunuz boyunca birçok farklı, yeni mekanlar görecek ve keşfedeceksiniz. Aracınız içindeki radyoya ise çalmasını istediğiniz müziklerinizden ekleyebilirsiniz. Bir başka deyişle kendi radyonuzu oluşturabilirsiniz.

Oyunun ilk versiyonuna nazaran daha gelişmiş grafikler, daha gerçekçi oynanış özelliği olan Euro Truck Simulator 2 oyununu bu tarz oyun severelere tavsiye ederiz.

Yukarıda yer alan tanıtım videosunu izleyerek oyun hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 demo oyununu indirmek için buraya tıklayın.

Euro Truck Simulator 2 Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP İşletim Sistemi
Dual core CPU 2.4 GHz İşlemci
2 GB RAM
GeForce 7600 GT-class veya Eş Değer Ekran Kartı
DirectX: 9.0c
4 GB Boş Basit Disk Alanı

Euro Truck Simulator 2 Trailer, Euro Truck Simulator 2 Oyunu izle, Kamyon Tır Sürme Oyunu indir, Euro Truck Simulator 2 oyunu ne zaman çıkıyor, Euro Truck Simulator 2 oyunu çıktı mı, Kamyon Tır Sürme oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML