Jazzpunk Oyun İncelemesi

Jazzpunk Oyun İncelemesi
Jazzpunk Oyun İncelemesi

Jazzpunk Oyunu İzle

Jazzpunk Oyun İncelemesi

Oyunların en güzel tarafı eğlenceli olmasıdır. Hele ki, bu eğlence mizah unsurlarıyla da süslenmişse daha bir çekici oluyor. Jazzpunk da bu tarz oyun içeriğiyle çok beğenilen bir oyun oldu. Oyun başlangıç menüsü ise klasik tarzını koruyor. Yeni bir oyuna başlangıç, bölüm seçerek başlama ve tercihler kısmı gibi. Oyuna daha başlar başlamaz ilginç atmosferi sizi etkileyecek ve özgün bir oyun olduğu fikrine kapılacaksınız.

Oyunun başlangıcı ise havaalanı gibi bir yerde geçmektedir. İlk başta oyun grafiklerine alışmak da biraz güçlük çekilse de, zaman içinde alışıyorsunuz. Bir süre sonra ofis gibi bir yere geliyorsunuz. Oyundaki efektler hem ilginç hem de biraz mizahi hava yaratıyor. Örneğin koltuktan kalkarken gıcırdama sesleri gülümsetebiliyor. Kapının açılması, otur denilen yere otururken çıkan sesler sizi güldürecektir.

Oradaki kişilerin yönlendirmesiyle görevi başlatacak eşyaları da ediniyorsunuz. Derken bir anda kendiniz binanın dışında başka bir yerde buluyorsunuz. Aslında konu olarak siyasi bir dönem ele alınmış. Sovyetler Birliği ve ABD arasındaki Soğuk Savaş konusu üzerinde gidip gelen bir senaryo kurgusu var. 1950’lerin de atmosferini yansıtan grafiklerin yansıra o döneme uymayacak roket gibi otomobilleri de görebileceksiniz.

Ancak oyunun konusuna takılmaktansa, karşılaşacağınız durumların mizahi tarafına takılmanız daha iyi olacaktır. Yani görevler vs. bir bakıma rutin olarak arka planda kalıyor. Bu nedenle sadece oyunda yaşayacağınız ilginç şeylerin mizahını yaşamanız daha ilgi çekici olacaktır. Örneğin bir kurbağayı caddeden geçirmeniz bile keyif verici enstantaneler içeriyor.

Jazzpunk Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP SP2 veya Üstü İşletim Sistemi
1.80GHz İşlemci
2 GB RAM
512MB VRAM Ekran Kartı
2 GB Boş Sabit Disk Alanı

Jazzpunk Trailer, Jazzpunk Oyunu izle, Jazzpunk Oyunu indir, Jazzpunk oyunu ne zaman çıkıyor, Jazzpunk oyunu çıktı mı, Jazzpunk oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML