Ikaruga Oyunu İndir

Ikaruga Oyunu İnceleme
Ikaruga Oyunu İndir

Ikaruga Oyunu İzle

Yeni Nesil Bir Savaş Oyunu

Ikaruga’yı bilenlerin oldukça şaşıracağı bu oyun, tatmin edici grafik kalitesine sahip ve oynayanları farklı bir maceraya sürüklüyor. Sürükleyici bir oyun olan Ikaruga hikâyesi ise şu şekilde; Ikaruga baskı gören bir tetikçi olarak, savaş uçakları ile ona gelen emirler doğrultusunda hareket ediyor. Komutanlar düşmanlara savaş açmaya yönlendiriyor.

Bir dizi çeşitli senaryolar ile karşımıza çıkan Ikaruga, Treasure stüdyosundan doğan bir oyundur. Oyun tamimiyle aksiyon içeriyor. Yapımcılarının gelişini müjdeleyeli yaklaşık olarak 3 sene olan oyunda oldukça faklı özellikler mevcut. Bir nevi uçak savaşı oyunu olarak nitelendirilen oyunda çok fazla karakter seçeneği var. Aslında yıllar öncesinde adını duyduğumuz İkaruga artık, dünyayı kurtarmak için canla başla savaş veriyor.

Gökyüzündeki canavarlar ile savaşmak oldukça heyecan verici, temel amaç bu oyunda tüm düşmanlarımızı yok etmek oluyor. Bu sayede Level atlıyorsunuz. Oyunda kutuplar mevcut, bunlar aynı mıknatısın farklı kutupları gibi sisteme oturtulmuş halde, düşmanımızın kutbunu belirlemek bu anlamda önemli. Eğer zıt kutuplar var ise düşmanımız ile bir mıknatıs çekimi misali bolca hasar verebiliyoruz. Aynı kutuplar ise daha az zarar veriyoruz.

Daha birçok farklı özelliğe sahip olan oyunda, düşmanları arka arkaya yok edersek bonus kazanıyoruz. Oyun PC için olduğu gibi, ce telefonu uygulaması olarak da oynanabiliyor. Görsel efektleriyle büyüleyen oyun eminim dizi de büyüleyecek.

Ikaruga Demo oyununu indirmek için buraya tıklayın. Oyunu indirebilmeniz için Steam hesabınızın olması gerekmektedir. Steam hesabı ücretsizdir. Bağlantıya tıklayıp yükleme işleminiz tamamlandıktan sonra oyun adını aratarak bulabilir ve bilgisayarınıza Ikaruga oyununun deneme sürümünü indirebilirsiniz.

Ikaruga Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows 8 / 7 / Vista / XP İşletim Sistemi
Intel Core2 Duo / Athron64 X2 İşlemci
1 GB RAM
DirectX 9.0c (256 MB VRAM) Destekli Ekran Kartı
512 MB Boş Sabit Disk Alanı

Ikaruga Trailer, Ikaruga Oyunu izle, Ikaruga Oyunu indir, Ikaruga oyunu ne zaman çıkıyor, Ikaruga oyunu çıktı mı, Ikaruga oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML