Ibb & Obb Oyunu İnceleme

Ibb & Obb Oyunu İnceleme
Ibb And Obb Oyunu İnceleme

Ibb & Obb Oyunu İzle

Farklı Bir Oyun İle Deneyim Kazanın

Oyunlar günümüz teknolojisi ile birleşince ortaya çok farklı oyunlar ve karakterler çıkmaktadır. Bu sayede oyun oynamanın tadı ikiye katlanmakta ve güzel dakikalara kapı açılmaktadır. Oyun oynamak insanın yorgunluğunu aldığı gibi, yaratıcılık, düşünme, karar verme gibi yönlerine de olumlu etkiler yaptığı söylenmektedir.

Ibb ve Obb oyununda da bu tarz farklı deneyimler yaşayacaksınız. Oyun iki kişilik olarak özel tasarlanmış olması ile de dikkatleri çekmiştir. Oyun yerçekimine karşı gelmekte olup, zeminin üstünde ve altında oyun oynayabilmektesiniz. Bu sayede farklı bir deneyimle karşı karşıya kalıyorsunuz. Oyun sırasında elmasları hızlıca toplamanız gerekmektedir. Bu sayede tüm seviyeleri hızlıca bitirebilir ve eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Oyunun piyasaya çıkış tarihi 6 Ağustos 2013 olup, bu tarihte oyun severler ile buluşmuştur. Oyunun en önemli özelliği zemin üzerinde gidebilmeniz ve ayrıca zeminin altında yerçekimine meydan okuyarak ilerlemenizdir. Oyun sırasında karşınıza çıkan düşmanları yok etmelisiniz.

Ayrıca zıplayarak çıkmak istediğiniz yere hızlıca geçiş yapabilirsiniz. Oyun eğlenceli yönü ile ön plana çıkarken müzikleri de farklı olması ile de beğeni kazanmıştır. Ibb & Obb oyunu ile farklı bir deneyim kazanmak için ve eğlenceli dakikalar geçirmek isteyenler için ideal bir oyun olarak karşımıza çıkmaktadır. Yukarıdaki tanıtım videosunu da izleyerek oyun hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Ibb & Obb Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP (Service Pack 3) İşletim Sistemi
2 GHz Intel Dual Core İşlemci
512 MB RAM
OpenGL 2.0 Uyumlu Ekran Kartı
850 MB Boş Sabit Disk Alanı

Ibb & Obb Trailer, Ibb and Obb Oyunu izle, Ibb & Obb Oyunu indir, Ibb ve Obb oyunu ne zaman çıkıyor, Ibb & Obb oyunu çıktı mı, Ibb & Obb oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML