Hearthstone Kart Oyunu İndir (Windows/Mac/Android/iOS)

Hearthstone Kart Oyunu İndir (Windows/Mac/Android/iOS)
Hearthstone Kart Oyunu İndir (Windows/Mac/Android/iOS)

Hearthstone: Goblins Vs. Gnomes Oyunu İzle

Hearthstone: Goblins Vs. Gnomes Kart Oyunu

Hearthstone son zamanların en başarılı kart oyunlarından birisi haline gelmiştir. Blizzard’ın en başarılı kart oyunları arasında yer alacağı çıktığı andan itibaren de belli olmuştur. İsmi duyulduktan sonra da resmi olarak da çok güzel bir çıkış yapmıştır. Oyuna tam olarak 120 tane daha yeni kart eklenmiştir. Bu kartlarında en önemli özellikleri mekanik olan icatların bulunmuş olduğu “mech” tarzında kartlar olmasıdır.

Bu kartları daha önceki sürümlerinde olduğu gibi altın ya da para ödemesi yapılarak satın alabilmeniz mümkündür. Eğer Arena içerisinde de ödül alırsanız aynı şekilde kartlardan almanız ya da kazanmanız mümkün olmaktadır. Arcane Dust sayesinde de kart yaratabilme seçeneklerinizde bulunmaktadır. Yeni bir ek paket olması da sürprizleri beraberinde getirmektedir. Belirli tarih aralıklarında ya da öncesinde giriş yapan kişiler ekstradan kart kazanacaklardır. Böylece var olan destelerinize yenilerini ekleyebileceksiniz.

Amerika ve Avrupa sürümlerini özellikle indirip oynayanlar hediyelerini almaya başladılar. Sizde Hearthstone: Goblins Vs. Gnomes oyunu ile kısa süre içerisinde gelişim sağlayarak en iyi olmayı hedefleyebilirsiniz.

Son zamanlarda bu tür oyunların bu kadar başarılı olmasının nedenlerinden birisi de insanların kart oyunlarında kendilerini daha da fazla geliştirmelerini sağlaması ve bu kart oyununun dikkat çekiciliğinin her geçen gün artmasının sağlanmasıdır. Siz de kendinizi geliştirmek istiyorsanız tercih edebileceğiniz oyunlar arasında yer almaktadır. Hediyelerle de desteleriniz artmakta ve en iyi olmaya devam edebilmektesiniz.

Hearthstone: Goblins Vs. Gnomes oyununu indirmek için buraya tıklayın. Oyunu indirebilmeniz için açılan sayfada indirmek istediğiniz işletim sitemini seçebilirsiniz. Bu oyunu bilgisayarınızda Windows veya Mac işletim sistemine indirip oynayabilir, ayrıca tabletinizde de Google Play, Amazon App Store veya Apple App Store üzerinden indirip oynayabilirsiniz.

Hearthstone: Goblins Vs. Gnomes Oyunu PC Minimum Sistem Gereksinimleri:
Win Xp 32 İşletim Sistemi
Pentium D 805 2.67GHz veya Athlon 64 X2 Dual Core 3600+ İşlemci
GeForce 6800 GT veya Radeon X1600 Pro 512MB Ekran Kartı
2 GB RAM
DirectX Version 9.0
3 GB Boş Sabit Disk Alanı

Hearthstone: Goblins Vs. Gnomes Trailer, Hearthstone Oyunu izle, Hearthstone Kart Oyunu Oyunu indir, Hearthstone oyunu ne zaman çıkıyor, Hearthstone oyunu çıktı mı, Hearthstone: Goblins Vs. Gnomes oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML