Guacamelee! Gold Edition Oyunu

Guacamelee! Gold Edition Oyunu
Guacamelee! Gold Edition Oyunu

Guacamelee! Gold Edition Oyunu İzle

Aksiyon Ve Maceraya Hazır Mısınız?

Macera ve aksiyon tutkunlarına istinaden yapılan bu oyun oldukça keyifli bir o kadar da streste girebileceğiniz bir oyundur. Başaramadığınız her bölümde gerilen sinirleriniz seviye geçişlerinde normale dönecektir. Aksiyon dolu bu oyunda yer alan karakterler sizi yansıtacak hale dönüşürler. Her bir karaktere yüklü farklı özellikler sayesinde seviye geçişlerinde bunu oyuna koz olarak kullanabilirsiniz.

Macera dışında kavgacı bir konuyu da içine alan Guacamelee! Gold Edition oyununda karşınıza çıkan tüm canlıları öldürmek ve seviyeleri atlayarak tutsak olan başkanın kızını kurtarmaktır. Platform eski bir maden kasabasına aittir. Oyun geleneksel Meksika kültürünü yansıtan türden olup benzersiz karakterleri konu etmektedir. Karşınıza çıkan yaratıkları öldürüyorken bazı bölümlerde de sadece platformdan atlamanız yeterli olacaktır. Nefeslerinizin kesilip heyecanla oynayacağınız bu oyun son zamanların vazgeçilmeyen bir oyunu olmaya adaydır.

Dövüşürken kullanacağınız teknikler sayesinde yaratıklar kolay bir şekilde ölmektedir. İlerleyen seviyelerde yaratıkların biraz güçlü olması sizi zorlayabilirken asla pes etmeyin. Sadece bir oyundan ibaret olan bu oyun dövüş konusunu oldukça ön planda tutmuştur. Oyun oynarken dövüş yapmanın ne kadar eğlenceli olduğu kanısına bile varabilirsiniz. Oyunda diğer köylere yardım etmek için yan görev alarak para ve sağlık kazanmanız da ayrıca sizin gücünüze güç katmaktadır. Para aldığınız durumda mağazalardan alacağınız yetenekler sayesinde karşınıza çıkan her engeli kolaylıkla geçebilir, başkanın kızını daha rahat şekilde kurtarabilirsiniz.

Guacamelee! Gold Edition Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows 7, 8, XP, 2000 ve Vista İşletim Sistemi
2 Ghz+ İşlemci
512 MB RAM
Shader Model 3.0 ve 256 MB VRAM Destekli Ekran Kartı
DirectX Version 9.0c
800 MB Boş Sabit Disk Alanı

Guacamelee! Gold Edition Trailer, Guacamelee! Gold Edition Oyunu izle, Guacamelee! Gold Edition Oyunu indir, Guacamelee! Gold Edition oyunu ne zaman çıkıyor, Guacamelee! Gold Edition oyunu çıktı mı, Guacamelee! Gold Edition oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML