Grimm Kardeşler Oyunu İnceleme

Grimm Kardeşler Oyunu İnceleme
Grimm Kardeşler Oyunu İnceleme

Grimm Kardeşler Oyunu İzle

Masallar Arasında Bir Gezinti

Dünyanın en tanınmış çocuk masalları yazarları olan Grimm Kardeşler’den adını alan bu oyun, adından da anlaşılacağı gibi bizleri masallar dünyasında büyük bir gezintiye çıkarıyor.6 Ocak 2014 tarihinde piyasaya sürülen bu son derece eğlenceli oyunda, çok iyi bildiğimiz ve çocukken annelerimizden dinlediğimiz masallar biraz değişiklik göstererek karşımıza çıkıyorlar. Oyun birbirinden tamamen bağımsız olarak sunulmuş toplam 23 bölümden oluşuyor. Oyunun her bölümünde ise ayrı bir macera bizleri bekliyor.

Ancak sizleri baştan uyarmak isteriz. Grimm o çok iyi bildiğinizi düşündüğünüz mutlu sonla biten peri masallarını neredeyse tamamen baş aşağı eden bir oyun. Bu oyunda her şey tozpembe bulutlar arasında geçmiyor ve tüm hikâyeler mutlu sonla bağlanmıyor. Tam aksine oyunun her bölümünde karşınıza cadılar, canavarlar, ürkütücü ruhlar, tılsımlar ve daha bir sürü kötücül güçler çıkabiliyor.

Oyunun en güzel taraflarından biri, bağımsız olarak oynayabileceğiniz 23 farklı bölümün her birinin farklı bir masalın çerçevesinde geçmesi. Bu masallar arasında Sindirella, Jack ve Fasulye Sırığı gibi masallar ilk aklımıza gelenler. Her bir masal konsepti 30 dakikalık oyunlardan oluşuyor. Ayrıca bu masalların içinde oynarken oyunun size verdiği sıraya uymak zorunda değilsiniz. İstediğiniz oyundan başlama şansına sahipsiniz. Oynayabilmek için bilgisayarınızda Windows XP, Vista ya da Windows 7 olması yeterli. Bunun yanında en az 512 MB’lık hafıza ihtiyacı da bulunuyor.

Grimm Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows Vista / XP / 7 işletim sistemi
2.4 GHz Single Core Pentium İşlemci
512 MB RAM
Nvidia 6200+ veya Eşdeğer 128MB Video RAM’li Ekran Kartı
DirectX Version 9.0
600 MB Boş Sabit Disk Alanı

Grimm Trailer, Grimm Oyunu izle, Grimm Oyunu indir, Grimm Kardeşler oyunu ne zaman çıkıyor, Grimm Kardeşler oyunu çıktı mı, Grimm Kardeşler oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML