Gone Home Oyunu Konusu İnceleme

Gone Home Oyunu
Gone Home Oyunu Konusu İnceleme

Gone Home Oyunu İzle

Eve Gitme Zamanı

Greenbriar ailesinin büyük kızı Kaitlin bir yıl süren yurtdışı ziyaretinden sonra eve döner. Ancak eve döndüğünde anne, baba ve kız kardeşinin onu karşılamasını beklerken, onun yerine sırlarla dolu ve çöle dönmüş bir evle ve kız kardeşi Şam tarafından kapıya asılmış enteresan bir notla karşılaşır. Bir şeylerin yolunda gitmediği kesindir. Herkes nereye gitmiş ve ne olmuştur? Bunların cevabını tek kişilik bir oyun olan Gone Home ile bulabileceksiniz. Tamamen keşfetmeye ve gizeme dayalı olan oyunda ev size ait ve istediğiniz gibi araştırabilirsiniz.

Oyunu Kaitlin olarak oynamanıza rağmen aslında konu kız kardeşi Sam ile ilgili. Kapıları ve çekmeceleri açarak sır perdesini aydınlatmaya çalışıyorsunuz. Gizemli notları, objeleri, resimleri, kasetleri, anahtarları ve daha da birçok ipucunu inceleyerek aileye ne olduğunu bulmaya çalışıyorsunuz. Ve tabii ki üç saatlik bir araştırmadan sonra yavaş yavaş sırları ortaya çıkarıyorsunuz.

Klasik oyunlardan oldukça farklı olan macera dolu oyunda gerilimi sonuna kadar yaşıyorsunuz ancak diğer koku dolu oyunlarda olduğu gibi rahatsız edici şeylerle uğraşmadan. Oyun, sabırlı ve her bir ayrıntıyı bir dedektif titizliğiyle değerlendirebilecek maceraperestlere hitap ediyor. Multiplayer, online oynamak, ateş etmek gibi klasik oyunlarda tecrübe ettiğimiz şeyler tamamen konu dışında.

Oyunda herhangi bir karakterle karşılaşmasanız da ilginç ayrıntılar ve zekice oluşturulmuş senaryo sayesinde oldukça keyifli vakit geçireceğiniz kesin. Windows, Mac ve Linux ile uyumlu olan oyunu istediğiniz an bilgisayarınızda oynayabilirsiniz.

Gone Home Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP SP2 veya daha üstü işletim sistemi
1.80GHz İşlemci
2GB RAM
512MB Ekran Kartı
(Not: Intel HD Graphic 4000 Ekran Kartı Windows 8 işletim sisteminde oyunu desteklemiyor)
2GB Boş Sabit Disk Alanı

Gone Home Trailer, Gone Home Oyunu izle, Gone Home Oyunu indir, Gone Home oyunu ne zaman çıkıyor, Gone Home oyunu çıktı mı, Gone Home oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML