Gigantic Army Oyunu İnceleme

Gigantic Army Oyunu İnceleme
Gigantic Army Oyunu İnceleme

Gigantic Army Oyunu İzle

Oynanması Gereken Bir Oyun Mu Arıyorsunuz?

Gigantic Army oyunu Astro Port adında bir yazılım mühendisi tarafından tasarlandı ve ardından NYU MEDIA ile anlaşma sağlanarak piyasaya sunuldu. Gigantic Army oyunu, taktiksel yönü ağır basan ve kullanıcından da daima dikkatli hamle isteyen bir savaş oyunudur. Oyun, şimdilik Windows ve Linux işletim sistemine sahip teknolojilerde oynanabilmektedir.

15 Kasım 2010 tarihinde oyun severlerle buluşturulan Gigantic Army kendisinden önceki bir sürümün devamı olmadığından merak uyandırmaktadır. 21. yüzyılın teknolojisine de atıfta bulunan oyun, misyonlarının bazılarının uzayda geçmesiyle bir bakıma bilim-kurgu oyunu olarak da sıfatlanabilir. Oyunda Mankind ve Ramulons adında iki karşıt güçler savaşmaktadır. Kullanıcı Mankind olmakta ve Ramulons takımını durdurmaya çalışmaktadır.

Ramulons takımının durdurulması şarttır, çünkü Ramulons ve ekibi Dünya gezegenini tehdit eden bir güç olarak 21.yüzyılda yerini almıştır. Amaç, GMR-34 tip insansız savaş robotları başta olmak üzere patlayıcı diğer unsurlarla Ramulons takımını durdurmaktır. Gigantic Army, Windows işletim sisteminin desteklediği görüntü formatında oynanabilmektedir. Oyun, klâvye kullanılarak ekranın altındaki haritanın takip edilmesiyle oynanmaktadır. Kullanıcı, special weapon menüsüne girdiğinde saldırılarıyla elde ettiği cephanesi karşısına çıkacaktır.

Oyunun diğer oyunlardan farklı yanıysa fare kullanılmadan oynanabilinmesidir. Menüsünün İngilizce olduğu oyun, ses efektleri ile kullanıcılardan yüksek oy toplamayı başarmıştır.

Gigantic Army Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows 2000, XP, 7, veya 8 işletim sistemi
Pentium 4 1.4GHz veya daha iyi bir işlemci
512 MB RAM
DirectX 9.0 Uyumlu GeForce veya Radeon Ekran Kartı
512 MB Boş Sabit Disk Alanı

Gigantic Army Trailer, Gigantic Army Oyunu izle, Gigantic Army Oyunu indir, Gigantic Army oyunu ne zaman çıkıyor, Gigantic Army oyunu çıktı mı, Gigantic Army oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML