Freak Out Extreme Freeride Kayak Oyunu İndir

Freak Out Extreme Freeride Kayak Oyunu İndir

Kış Aylarının vazgeçilmez sporlarından birisi olan Kayak sporuna ilgili iseniz ve bu sporu hem yaz hem de kış aylarında yapmak düşüncesinde iseniz o zaman aradığınız oyun elbette ki Freak Out: Extreme Freeride isimli bu oyun olacaktır.

Oldukça başarılı bir hikâye ile karşımıza gelen bu oyun grafiksel açıdan da kullanıcıya oldukça başarılı ve görsel bir oyun sunmayı başarmış durumda. Freak Out: Extreme Freeride adı ile pazara çıkan ve günümüzdeki hemen hemen her bilgisayarda rahatlıkla çalışabilecek seviyede olan bu oyun kayak sporuna âşık olanlar için bilgisayarlarında olmazsa olmazlar arasında yer alması gereken bir oyundur.

İllâ ki kayak yapmak isteyenler için bu oyun bir anlamda hayat kurtarıcı gibi gelebilir. Oyunun oynamaya başlamak için öncelikle sitemizden Demo Oyununu indirebilirsiniz. Bu sayede oyunu oynamaya başladıktan sonra az da olsa bir beğenmeme gibi durumu ile karşılaşırsanız oyuna ücret vermediğiniz ve demo sürümünü oynadığınız için sorun yaşamazsınız.  Ancak oyunu oynamaya başlayıp çok beğendiyseniz o zaman yapmanız gereken şey demo oyunun yerine parasını vererek satın aldığınız oyunu kurmak olacaktır.

Oldukça başarılı bir kayak oyunu olan ve kış aylarında da yaz aylarında da her yaştan kullanıcının rahatlıkla oynayabileceği Freak Out: Extreme Freeride Kayak oyunu ile çocuklarınıza doğa sporlarını da sevdirebilirsiniz. Gerçi oldukça tehlikeli hareketlerinde bulunması belki ilerde ben de yapacağım demeniz için sakıncalı olabilir ancak oyunu oynadıktan sonra Kayak Sporuna daha bir ılımlı bakacağınızı bedava oyun indir sitesi olarak iddia edebiliriz.

Freak Out: Extreme Freeride Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 98/ME/2000/XP/Vista
İşlemci: Pentium 4 @ 1.8 GHz veya Eşdeğer AMD İşlemci
Ram Bellek: 256 MB
Boş Hard Disk: 1 GB
Ekran Kartı Belleği: 64 MB
Ses Kartı: DirectX Uyumlu
DirectX: 9.0c
DVD – CD Okuyucu, Mause, Klavye, Hoparlör

Freak Out Extreme Freeride adlı kayak oyunu indirmek için tıklayın.

Freak Out Extreme Freeride Oyunu İndir, Freak Out Oyunu İndir, Kayak oyunu İndir, Freak Out Kayak Oyunu Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri, Freak Out Extreme Freeride Oynama Oyunu

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML