Football Manager 2015 Demo Oyunu İndir

Football Manager 2015 Demo Oyunu İndir
Football Manager 2015 Demo Oyunu İndir

Football Manager 2015 Oyunu İzle

Football Manager 2015 Oyun İncelemesi

Futbol oyunları her zaman oyun severler tarafından ilgiyle takip edilmiş ve beğeni listesinde üst sıralarda yer almıştır. Football Manager tutkunları içinse 2015 serisiyle yeni oyunu çıktı. Aslında bazı nüanslar haricinde oynanış tarzı açısından 2014 ile benzer özellikler taşımaktadır. Oyun ilk olarak geçen yıl 7 Kasım’da Windows ve Linuıx için çıkmıştı. Hemen ardından 20 Kasım’da ise Android mobil cihazlar için sunulmuştur. Ayrıca Macintosh ve PlayStation için de satışa sunulmaktadır.

Simülasyon oyun tarzına sokabileceğimiz bu oyunun eski serisi, hatırlanacağı üzere çok ödül almış ve büyük bir hayran kitlesi oluşturmuştu. Konusu ise öncekiler gibi futbol menajerinin nasıl olacağı yönündedir. 3D grafik motoru gayet güzel kurgulanmış ve önceki serideki gibi oyunun tadını fazlasıyla alıyorsunuz.

Ancak olumsuz yönüyle başlamak gerekirse, 2014’e göre savunma hataları söz konusu olmuş. Football Manager 2015 bazı yeniliklere sahip olarak da geliyor. Örneğin araç çubuğu artık sol tarafta duruyor. Başka bir yenilikse oyuncular için bazı sözlerin verilmesidir. Dolayısıyla futbolculara verilen sözlerin tutulması gerekiyor. Bu sözler oyuncuyu başka takıma transfer etmek gibi farklı bir liste halinde uzuyor. Sözlere verilen oyuncuların yorumları da menüde yer almış. Manager tipini de özelliklerine bakarak seçiyorsunuz. Tracksult Manager ve Tactical Manager olarak seçebiliyorsunuz.

Yeni oyuncular için detaylara boğulmamak içinse kolay bir mod da verilmiş. Böylece menajerlik olayı daha basite indirgenebiliyor. Ancak bu modu seçmek detaylarla boğuşarak farklı bir oyun keyfinin önüne geçebilir. Menü renkleri de takımlarla birlikte farklılaşıyor. Oyun motoru olarak istikrarlı kalitesinden ödün vermemiş. Özetle çok beğeneceksiniz.

FM 15 PC Versiyonu Demo oyununu indirmek için buraya tıklayın. Oyunu indirebilmeniz için Steam hesabınızın olması gerekmektedir. Steam hesabı ücretsizdir. Bağlantıya tıklayıp yükleme işleminiz tamamlandıktan sonra oyun adını aratarak bulabilir ve bilgisayarınıza deneme sürümünü indirebilirsiniz.

Football Manager 2015 Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP, Vista, 7, 8 İşletim Sistemi
Intel Pentium 4, Intel Core, AMD Athlon – XP: 1.6GHz+ V/7/8: 2.2GHz+ İşlemci
1 GB RAM
NVidia GeForce FX 5900 Ultra, ATI Radeon 9800, Intel GMA X3100 – 128MB VRAM Ekran Kartı
DirectX Version 9.0c
3 GB Boş Sabit Disk Alanı

FM15 Trailer, FM 2015 Oyunu izle, Football Manager 15 oyunu ne zaman çıkıyor, FM15 oyunu çıktı mı, FM15 oyunu oyna, Football Manager 2015 Demo Oyunu indir

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML