FIFA 14 Oyunu İndir

FIFA 14 Oyunu İndir
FIFA 14 Oyunu İndir

FIFA 14 Oyunu İzle

FIFA 2014 Oyunu

Oyun severler yıllardır FİFA’nın çıkarmış olduğu oyunları yakından takip etmektedirler. Her yıl teknolojinin nimetlerinden yararlanılarak oyunda yenilikler getirilerek piyasaya sunulmaktadır. Her yıl bir sonraki yıla ait oyunundaki yenilikleri oyun severler merak etmektedirler. Gündelik hayatın stresinden uzaklaşmak için oyun oynamak mükemmel bir fikir olarak ilgi çekmektedir. Ülkemizde ve dünyada futbol oldukça ilgi çeken bir spor dalıdır. İlgi çeken futbol, oyun piyasasında da kendine zirvede yer bulmuş durumdadır.

Oyun severlerin vazgeçilmezleri arasında olan Fifa 14 maç yapma zevkine varmak için seçilecek en iyi oyunlardandır. Oyun tek kişide oynanabilirken, özel maç seçilir ardından takım ve rakip seçilerek maç yapılabilir, ülke ligleri veya kupa liglerinden birini seçerek şampiyonluğa ulaşmaya çalışabiliriz. Ayrıca internetten veya elimizin altında yer alan oyun kitapçığına bakarak özel çalım teknikleri ile oyuna renk katabilir oyun oynarken her harekette heyecanlanabiliriz. Ayrıca şut ve özel pas teknikleri ile oynadığımız oyuna daha da etkili olmamamızı sağlayabiliriz.

Yeni öğrendiğimiz oyun tekniklerini antrenman menüsünde test edebilir gerçek maça geçtiğimizde öğrendiğimiz teknikler ile oyundan aldığımız zevki artırabiliriz. Ayrıca bildiğimiz üst seviyedeki oyuncalara ait özel çalım tekniklerini internetten nasıl ayarlandığını öğrenerek top bu oyuncalara geldiğinde bu özel çalım teknikleri sayesinde oyuna renk katabiliriz. Oyunda oldukça özellik mevcut olup bunları oyunu oynamaya başladıkça kendimizi geliştireceğimiz birçok teknik mevcuttur. Bu teknikleri zaman içerisinde öğrenerek keyifli vakitler geçirebiliriz.

FIFA 14 Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows Vista SP1 / Windows 7/8
1.8 GHz Core 2 Duo İşlemci
2GB RAM
8.0 GB Sabit Disk Alanı
ATI Radeon HD 3600, NVIDIA GeForce 6800GT Ekran Kartı
DirectX 9.0c Uyumlu Ses Kartı

Demo oyunu indirmek için buraya tıklayın. Açılan ekranda PC (Origin) seçeneğini seçiniz. Yeni bir sayfa açılacak, şayet origin üyeliğiniz varsa hesabınıza giriş yaptıktan sonra oyunu indirebilirsiniz. Üyeliğiniz yok ise hesap açıp demo oyunu indirebilirsiniz.

FIFA 14 Trailer, FIFA 14 Oyunu izle, FIFA 2014 Oyunu indir, FIFA 2014 oyunu ne zaman çıkıyor, FIFA 14 oyunu çıktı mı, FIFA 14 oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML