Far Cry 4 Oyunu İnceleme

Far Cry 4 Oyunu İnceleme
Far Cry 4 Oyunu İnceleme

Far Cry 4 Oyunu İzle

Far Cry 4 Macerası

Far Cry 4 gerçekten çok sürükleyici ve tamamlayıcı bir hikâyeye sahiptir. Oyunun konusu Himalaya dağlarında geçmektedir. Sebebi oyunumuzun ana karakteri olan Ajay Ghale’nin annesinin ölmeden önceki son isteğidir. Ajay’ın annesi son nefesini verirken küllerinin Himalaya Dağlarına dökülmesini istemiştir. Hem de onun Kyrat’ı görmesini istemektedir.

Oyunun daha gümrükte pasaport kontrolünde başlayan kanlı aksiyon sahneleri heyecanın ne kadar dorukta olduğunun bir göstergesidir. Bu çatışmanın ardından karşımıza Pegan Min geliyor, bize tüm psikopatlığını sonuna kadar gösteriyor. Bölge de Pegan’a karşı direnen bir diktatörlük karşıtı örgüt vardır. Ve nasıl oluyorsa bir şekilde bizde askeri güce ulaşıyor ve örgüte katılıyoruz.

Sonradan o kadar önemli bir şey öğreniyoruz ki, meğerse bu örgütü karakterin babası kurmuştur. O yüzden daha da gönül vermiş bir şekilde canla başla direneceğinden emindir. Pegan da kendine karşı direnen bu örgütü yok edebilmek için elinden geleni yapıyor. Annesinin isteği üzerine bölgeye gelen Ajay kendini biranda karşıt fikirlerin birbiri ile çatıştığı bir askeri gücün içerisinde buluyor.

Direnişe başladıktan sonra Sabaldan ve Amita’dan aldığımız görevleri yerine getiriyoruz. Diğer serilerden farklı olarak görev seçimi yaparken az da olsa seçim şansımız bulunmakta. Bu da oyunun hikâyesine farklılık katmıştır. Oyunun oynanışının Far Cry 3 ten bir farkı yok gibi görünüyor. Sadece görüntü kalitesi daha iyi ve daha çok eğlenceli bir hal almış.

Far Cry 4 Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows 7 (SP1) / Windows 8 / Windows 8.1 (64-bit) İşletim Sistemi
2.6 GHz Intel Core i5-750 veya 3.2 GHz AMD Phenom II X4 955 İşlemci
4 GB RAM
NVIDIA GeForce GTX 460 veya AMD Radeon HD5850 (1 GB VRAM) Ekran Kartı
DirectX Version 11
Genişbant İnternet Bağlantısı
30 GB Boş Sabit Disk Alanı

Far Cry 4 Trailer, Far Cry 4 Oyunu izle, Far Cry 4 Oyunu indir, Far Cry 4 oyunu ne zaman çıkıyor, Far Cry 4 oyunu çıktı mı, Far Cry 4 oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML