Europa Universalis IV: Conquest Of Paradise İnceleme

Europa Universalis IV: Conquest Of Paradise Oyunu İnceleme
Europa Universalis IV: Conquest Of Paradise İnceleme

Europa Universalis IV: Conquest Of Paradise İnceleme Oyunu İzle

Europa Universalis IV: Conquest Of Paradise

Sizler de Colombus gibi geminiz ile denizin mavi sularına açılmak ve yeni yerler, kıtalar keşfetmek istiyorsanız o zaman bu eşsiz strateji oyununu tercih etmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Kısacası yeni bir dünya keşfetmek ve ona hükmetmek istiyorsanız sizlerde en doğru tercihi bu oyun ile yapmayı başaracaksınız. Ancak bunu başarmak sandığınız kadar kolay olmayacak.

Çünkü keşfettiğiniz bu dünyaya ortak olmak isteyen düşmanlarla da amansız bir şekilde savaşmanız ve mücadele etmeniz gerekecek. Zira alacağınız bir yenilgi, keşfettiğiniz toprakları terk etmeniz anlamına gelecek. İşte böyle olumsuz bir netice ile karşılaşmamak için diğer dünyalardaki insanlar ile ticaret yapabilir ve kendinizi maddi açıdan çok daha iyi hissederek ekipmanlarınızı genişletebilirsiniz.

Potansiyelli ve büyük bir koloni kurmak istiyorsanız her bakımdan fazlası ile güçlü olmanız gerektiğinin de altını yeri gelmişken çizelim. Bunun yanı sıra yeni bir koloni kurmak yerine, sahip olduğunuz gücünüz sayesinde var olan kolonileri de savaşarak kazanabilir ve onlara hükmetmeyi başarabilirsiniz. Tabi bütün bunların bir akıl oyunu olduğunu da sizlere söylemek istiyoruz.

Eğer kendinize güveniyor ve sizi fazlası ile tatmin eden bir strateji oyunu satın almak istiyorsanız, bunun için aklınızda herhangi bir soru işareti bırakmayacak olan Europa Universalis IV: Conquest of Paradise ile tanışmanızı ve beklediğinizden çok daha iyi bir zaman geçireceğiniz müjdesini de vermek istiyoruz.

Europa Universalis IV: Conquest Of Paradise Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
XP/Vista/Windows 7/Windows 8 İşletim Sistemi
Intel® Pentium® IV 2.4 GHz İşlemci
2 GB RAM
NVIDIA® GeForce 8800 veya ATI Radeon® X1900, 512 MB Ekran Kartı
DirectX Version 9.0c
İnternet Bağlantısı
2 GB Boş Sabit Disk Alanı
Direct X Uyumlu Ses Kartı

Europa Universalis IV: Conquest Of Paradise Trailer, Europa Universalis IV: Conquest Of Paradise Oyunu izle, Europa Universalis IV: Conquest Of Paradise Oyunu indir, Europa Universalis IV: Conquest Of Paradise oyunu ne zaman çıkıyor, Europa Universalis IV: Conquest Of Paradise oyunu çıktı mı, Europa Universalis IV: Conquest Of Paradise oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML