Ether One Oyun İncelemesi

Ether One Oyunu İnceleme
Ether One Oyunu İnceleme

Ether One Oyunu İzle

Bilinmez Sırları Gelin Birlikte Çözelim

Macera sevenlere hitap edecek olan oyunlardan birisi ile devam ediyoruz. Oyun birinci kişiyi konu alan macera tarzı. White Paper Games tarafından yapılmış, Ether One oynarken kendinizi oyunun içinde hissedeceksiniz. Oyunun başlangıcında bir projeksiyon var ve bunları onararak netlik kazanıyor her şey. Karakterimiz bir bayan ve hafıza kaybı olarak nitelendirebileceğimiz bir rahatsızlığı var. Amacımız duyacağımız seslerle bayanın hafızasında yer eden hatıralarını kurtarmak.

Size oyun sırasında dış ses bazı komutlar verecek daha doğrusu oyunun ilerlemesi için size yardımcı olacak. Büyük bir kasaba düşünün ıssız bir yer olay genel olarak kasabanın içinde ve evde geçiyor. Amacımız kasabanın içerisinde dolaşıp geçmişi anımsatabilecek tüm ipuçlarını toparlamak ve bunlardan anlam çıkartmaya çalışmak.

Kırık projeksiyonları tamir ederek yeni ipuçlarına ulaşacaksınız. Bulduğunuz notlar, resimler kurdeleler sizleri oyun içerisinde farklı anıya ulaştıracak. Topladığınız ipuçlarını evin içerisinde bulunan Vaka Odasında depolayıp tekrar aramaya çıkabilirsiniz.

Etrafınızı dikkatle inceleyerek ve ipuçlarını değerlendirip birleştirerek anılara ulaşacaksınız. Nereye gideceğinize dair elinizde herhangi bir yönerge olmadığı için bölümler geçildikçe oyun giderek zor bir bulmaca niteliği kazanıyor. Gerek oyunun konusu, görselliği, müzik ve sesleri ile mükemmel grafiklere sahip.

Uzun süre sıkılmadan oynanabilecek ve etkisi altında kalabileceğiniz bir oyun. Bu tarz oyunları sevenlerin beğenisini kazanan ve ayırdıkları zamanı hak eden bir oyun. Sınırları aşmayı ve her seferinde farklı sonuca ulaşmayı istiyorsanız denemenizi öneririz.

Ether One Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows Vista, 7 veya 8 İşletim Sistemi
2.2+ Ghz Dual-Core İşlemci
4 GB RAM
NVIDIA Geforce GTX 460 veya Eş değer Ekran Kartı
DirectX Version 9.0c
3 GB Boş Sabit Disk Alanı

Ether One Trailer, Ether One Oyunu izle, Ether One Oyunu indir, Ether One oyunu ne zaman çıkıyor, Ether One oyunu çıktı mı, Ether One oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML