Ethan Meteor Hunter Oyunu

Ethan Meteor Hunter Oyunu
Ethan Meteor Hunter Oyunu

Ethan Meteor Hunter Oyunu İzle

Son Zamanların En Başarılı Senaryoya Sahip Oyunu Ethan: Meteor Hunter

Özellikle de puzzle tarzı oyunlar ile arası iyi olan oyuncuların vazgeçilmezi olacak olan oyun içeriğinde barındırdığı pek çok farklılık ve mod sayesinde hemen herkesin beğeneceği bir animeye dönüşmüş vaziyettedir. Yüksek görüntü kalitesi ve oynanış kolaylığı sayesinde oldukça makul ve mantıklı bir oyun haline gelebilmiş vaziyettedir. Pek çok kişi oyun içerisinde bulunan 50 yi aşkın farklı metodu kullanmanın yanı sıra tek bir kalıbı kullanarak ilerlemektedir.

Ancak oyun tam anlamı ile gerçekçi bir düşü sizlere yaşatma amacı ile tasarlanmış olması sebebi ile oldukça farklı eylemlere de izin verebilmektedir. Bu durumun kısaca örneklendirilmesi gerekir ise kullanılabilecek en sağlıklı kelimeler şunlar olacaktır. Ethan: Meteor Hunter özellikle de daha gerçekçi bir senaryo yakalamak adına fizik kurallarını yok sayamadan kişilerin başarabileceği mükemmel akıl oyunlarını yaşamanıza olanak sağlamaktadır.

Oyun içerisinde senaryonun akışı tamamen seviye atlamaya yönelik olması sebebi ile oyun giderek daha heyecanlı ve çok daha zorlu bir mücadeleye dönüşmektedir. Bu sebeple de oyunun hızını yakalamak gerçekten çok daha zevkli bir hale gelebilmektedir. Oyun içerisinde barınan tüm grafikler kaliteyi yansıtma amacına güdümlü olması sebebi ile hd kalitede oynanabilmektedir. Bu sebeple de kaliteli bir senaryodan çok daha fazlasına sahip olabilmenizi bu oyun sizlere sunar vaziyettedir. Oyun içerisinde bulunan şiddet küçük yaşta çocukları olumsuz etkileyebilir.

Ethan Meteor Hunter Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP SP3, Vista, 7, 8
Dual Core 2 GHZ İşlemci
2 GB RAM
DirectX 9.0C Uyumlu Ekran Kartı / 256 MB VRAM ve üstü
900 MB Boş Sabit Disk Alanı
DirectX 9.0C Uyumlu Ses Kartı

Ethan Meteor Hunter Trailer, Ethan Meteor Hunter Oyunu izle, Ethan Meteor Hunter Oyunu indir, Ethan Meteor Hunter oyunu ne zaman çıkıyor, Ethan Meteor Hunter oyunu çıktı mı, Ethan Meteor Hunter oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML