Eschalon: Book III Oyunu

Eschalon: Book III Oyunu
Eschalon: Book III Oyunu

Eschalon: Book III Oyunu İzle

Maceranın Son Kitabı

Basilisk Game tarafından oyun severlere sunulmuş olan Eschalon Book serisi, özellikle macera tarzına meraklı olanların tercih edeceği bir oyun. Üç kitaptan oluşan bu macera oyunu serisi Eschalon: Book III ile nihayet sona eriyor. Son derece destansı öğeler taşıyarak hazırlanmış olan bu oyunun son bölümü olan kitap 3’te büyük bir efsaneyi sona erdirme ve tüm sorularınıza cevap bulma şansına sahip olabileceksiniz.

Oyunda çok büyük ve kahraman yürekli bir kral ve onun arkasında durarak, hayatlarını kralları için feda etmeyi göze almış güçlü bir ordu var. Tabii ki oyunu oynayan kişi de hem kralı, hem de orduyu yönetmiş olacak. Oyunun temel amacı diğer pek çok macera ve savaş oyununda da olduğu gibi düşmanlarınıza karşı durmak. Ayrıca düşmanlarla savaşırken topraklarınızı da genişleterek, krallığınızı büyütüp, yeni ülkelere sahip olmanız da gerekiyor.

Eschalon: Book III genel olarak teknik açıdan çok yüksek beklentilere hitap etmeyen, ancak son derece keyifli ve kolay oynanabilen bir oyun. Özellikle oyunun görsel efektleri ve grafikleri üzerinde biraz daha geliştirme yapılabilir. Ancak oynama zevki açısından bu durum olumsuz bir etki yaratmıyor ve oyun gayet akıcı bir şekilde oynanıyor. Oyunu bilgisayarınızda oynayabilmeniz için Windows Xp ve üstü kullanabilirsiniz. Ayrıca oyunu sisteminize yükleyebilmeniz için en az 512 MB RAM ve 500MB boş sabit disk alanı gerekli olacaktır.

Eschalon: Book III Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP
512 MB RAM
DirectX Version 7.0
500 MB Sabit Disk Alanı

Eschalon: Book III Oyunu Trailer, Eschalon: Book III Oyunu izle, Eschalon: Book III Oyunu indir, Eschalon: Book III oyunu ne zaman çıkıyor, Eschalon: Book III Oyunu çıktı mı, Eschalon: Book III Oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML