Endless Legend Oyunu Sistem Gereksinimleri

Endless Legend Oyunu İnceleme
Endless Legend Oyunu İnceleme

Endless Legend Oyunu İzle

Endless Legend Oyun İncelemesi

Endless Legend ile strateji konseptli bir maceraya atılmak ister misiniz? Kendinizi bir kahraman yapmak tamamen sizin elinizde. Gezegene kötülükler, karışıklıklar hâkim olmuş ve siz şehirde kendinize bağlı insanlarla güç elde etmeye çalışacaksınız. Endless Legend fantastik devasa yaratıklarla da mücadele edebileceğiniz bir oyundur.

Oyun strateji konseptiyle tasarlanmış ve biraz Civilization oyununa benziyor. Civilization oynanış şekline aşina olanlar için bu oyun fazla yabancı kalmayacaktır. Oyunda 4 adet ırk var. Bu ırklardan birini seçiyorsunuz. Oyundaki easy, difficult gibi zorluk seçeneğini de belirliyorsunuz. Ayrıca Endless Legend oyununda multiplayer desteği de bulunmaktadır. Scenario Summary bölümünden ise haritalarınızı ayarlıyorsunuz.

Menüdeki Human Empire ise uygarlıklardan birini seçmeye yarıyor. Örneğin Wild Walkers daha çok inşaat işleriyle uğraşan bir ırktır. Broken Worlds uygarlığını seçerseniz daha savaşçı bir ırkı yönetirsiniz. Vaulters göçmenlerden oluşmakta, Necrophages ırkı ise vebadan etkilenmiş zayıf bir ırktır. Seçimleri yaptıktan sonra haritadaki senaryo oluşturulmaya başlanır. Şehrinizin ismini isterseniz değiştirebilirsiniz.

Oyunda şimdilik Türkçe desteği ise bulunmamaktadır. Senaryo başladıktan sonra çevrede araştırma yaparak şehrinizi geliştirmeye çalışın. Tabi harita yeniden başlatışlarda değişebilir. Uygarlıklar arasında diplomasiyi de kurabilirsiniz. Yani savaş halinde olduklarınız, soğuk diplomasi yaptığınız gibi seçimleri belirleyebilirsiniz. Ayrıca menüde bazı bilgiler de gelecek, böylece askerlerinizle görev yerlerine giderek misyonunuzu tamamlıyorsunuz. Düşmanlarınız fantastik yaratıklar da olduğundan sağlam vuruşlarla da karşılaşabilirsiniz. Oyunu beğeneceğinizi tahmin ediyoruz.

Endless Legend Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows Vista / 7 / 8 / 8.1 İşletim Sistemi
2.5Ghz Intel Core 2 Quad Q8300 veya eş değer İşlemci
4 GB RAM
1 GB nVidia Geforce GT460 veya 500 MB ATI HD4850 veya eş değer Ekran Kartı
Minimum Ekran Çözünürlüğü 1280 x 720
DirectX Version 9.0c
3 GB Boş Sabit Disk Alanı

Endless Legend Trailer, Endless Legend Oyunu izle, Endless Legend Oyunu indir, Endless Legend oyunu ne zaman çıkıyor, Endless Legend oyunu çıktı mı, Endless Legend oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML