Echo Prime Oyunu İnceleme

Echo Prime Oyunu
Echo Prime Oyunu

Echo Prime Oyunu İzle

Aias Firmasından Farklı Bir Oyun Daha

2011 yılında çok fazla ilgi toplayan AIAS’ın piyasaya çıkardığı firmadan yine sıradışı bir oyun bizleri karşılamakta. İlk çıktığında sadece IOS için çıkarıldı; Echo Prime isimli oyun bir strateji oyunu ve 2014 yılında artık bilgisayarlarımızda da oynadığımız bir oyun halini aldı. Yine karşımızda çok tehlikeli uzaylı yaratıklar, uzay korsanları eli bıçaklı askerlerle yıldızlar arası geçiş şeklinde savaşıyorsunuz. Bu oyunun bana göre en büyük avantajlarından biri 100 temel dövüş hareketi ile savunma yapabiliyoruz.

Tabi bu giderek artıyor. Oyunun amacı yabancı tehditlerden insanlığı kurtarmak bunun için savaşmak. Seviye atladıkça kazandığınız yeteneklere kendiniz bile inanamayacaksınız. Twitter’ dan da oyun ile ilgili gelişmeleri takip edebilirsiniz. Bir de oyun diğer strateji oyunlarına kıyasla daha sade ve anlaşılır bir dille kolayca çözebileceğiniz özelliklere sahip. Oyun bize 100 savunma hareketi sağladığı gibi düşmanlarımızı da birbirinden farklı formlarda karşılama imkânı sağlıyor. Ama tabi düşmanlara da seviye atladıkça birbirinden farklı özellikler sağlıyor. Oyun bilimkurgu temalarının yanı sıra fantastik özellikleri de içinde barındırıyor.

Oyunu oynarken kısaca mümkün mertebe seviye atlamamız gerekiyor böylece özelliklerimiz özellik katarak daha fazla ilerleyebiliyoruz. Her yeni seviyenin gerçekten de birbirinden benzersiz olduğunu oyunu oynadıktan sonra fark edebileceksiniz. Kurulumu çok kolay, grafiklerin renginin canlılığı bizi 3 boyutlu bir serüvene götürüyor. Bağımlılık yaratabilir aman dikkat edin.

Echo Prime Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP/ Vista/ 7/ 8
2GHz Dual Core İşlemci
1 GB RAM
NVIDIA GeForce 6800 veya ATI Radeon x1950, veya 256MB VRAM’deb daha iyi bir ekran kartı
1200 MB Boş Sabit Disk Alanı

Echo Prime Trailer, Echo Prime Oyunu izle, Echo Prime Oyunu indir, Echo Prime oyunu ne zaman çıkıyor, Echo Prime oyunu çıktı mı, Echo Prime oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML