Dragon Age: Inquisition İnceleme

Dragon Age: Inquisition Oyunu İnceleme
Dragon Age: Inquisition Oyunu İnceleme

Dragon Age: Inquisition Oyunu İzle

Dragon Age: Inquisition Oyunu

Farklı ırklar, cüce ve insanlarla yarış edeceğiniz bir oyun olan Dragon Age: Inquisition farklı temaları ile oyuncuların oldukça fazla ilgisini çekmeyi başarmıştır. Savaşa hazırlanarak savaşçı kimliğinizi açığa çıkabileceğiniz bu oyunu oynarken adeta kendinizi savaşın içerisinde hissedeceksiniz. Oyunda her türlü saldırı, taktik ve ekip ruhu yer almaktadır. Dragon Age’nin serisi olarak sürülmüş olan bu oyun ile savaşa hazır mısınız?

Oyuncular düşmanlarına karşı kale, gibi pek çok uğrak noktalara gider. Kamplar kurarak savaş taktiği yapabilir. Her çeşit operasyon içerisine girecek olan oyuncunuz köprüler ya da çöken mağara gibi çeşitli yapıları ve yolları onarmak için çeşitli tespitler yapabilecektir. Dragon Age taktik görünüm ile oyun içerisinde stratejiler geliştirebilirsiniz.

Aksiyon dolu sahneleri ile oyuncuları oldukça fazla heyecanlandıran bu oyun bir o kadar da oldukça keyiflidir. Savaşçı kimliğinizi dış dünyaya duyurmanız açısından bu oyunda ki tüm yeteneğinizi karşıt cephelere gösterebilirsiniz. Oyunda üstlenen görev ve başarılara göre hediyeler kazanmaktasınız. Bölgede yer alan tüm düşmanları ortadan kaldırmak adına tüm gücünüzü daha da yukarılar çıkartmanız gerekiyor.

Karşı düşmanlarınıza karşı bir galibiyet kazanmak adına sizlerde kendi strateji, operasyon taktikleri ve savaşçı ruhunuzu ortaya koyabilirsiniz. Oyunun her anında oldukça heyecanlı sahneler yer almaktadır. Bu sayede oyuncu kendisini oyunun içindeymiş gibi hissederek savaşmaya başlar.

Dragon Age: Inquisition Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows 7 veya 8.1 64-bit İşletim Sistemi
AMD quad core 2.5 GHz veya Intel quad core 2.0 GHz İşlemci
4 GB RAM
AMD Radeon HD 4870 veya NVIDIA GeForce 8800 GT Ekran Kartı
512 MB Ekran Kartı Hafızası
26 GB Boş Sabit Disk Alanı
DirectX Version 10

Dragon Age: Inquisition Trailer, Dragon Age: Inquisition Oyunu izle, Dragon Age: Inquisition Oyunu indir, Dragon Age: Inquisition oyunu ne zaman çıkıyor, Dragon Age: Inquisition oyunu çıktı mı, Dragon Age: Inquisition oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML