Dota 2 Oyunu İndir Oyna

Dota 2 Oyunu
Dota 2 Oyunu

Dota 2 Oyunu İzle

Dota Çılgınlığı

Dota uzun yıllardan beri gençlerin ilgi odağı bir oyun olarak yerini korumaktadır. Bir zamanlar patlayan strateji oyunları yerini online oyunlara bırakmış Dota 1, zamanında bunu battle net üzerinden kullanımı ve evden dünyadaki herkesle bir takım kurarak oynama imkânını sunmuştur. Dota 1 büyük ilgi görmüş her yaştan insana hitap etmiş ve popülerliğini çok uzun süre sürdürmüştür.

İnternet kafeler bireysel bilgisayarlarda kesin bulunması gerek bir oyun gibi görülmesi bile birçok öğrencinin dilindedir. Yakın bir zaman önce büyük bir çıkış yaparak bu oyun dota 2 olarak steam üzerinden devamını yayınlamış ve yeni tasarım yeni grafikler kullanarak daha kaliteli bir sürümünü piyasaya sürmüştür. Battle net üzerinden değil de steam üzerinden devam etmektedir.

Dota 2 oyunu nasıl oynanır, oyunun amacından ve oyunun detaylarından bahsedecek olursak eğer; Dire ve Radiant olarak iki taraf başta kendi kahramanlarını seçiyor. Her kahraman 1 oyuncu tarafından seçilebiliyor ve bu kahraman oyun sonunda kadar oyuncu tarafından iki bölgeden aynı zamanlarda çıkan askerleri öldürerek ve karşı takımın kahramanlarını öldürerek kazanılan experiance point ve aralarla kendisine yeni itemler eşyalar alıyor böylece daha da güçleniyor.

Daha güçlü kahraman demek daha eğlenceli bir oyun demek. Dota çılgınlığı bu gidişle ok daha uzun süre popülerliğini koruyacak gibi görünüyor. Öğrenciler için vazgeçilmez olan oyun her yaştan insanında ilgi odağı. Dota 2 çılgınlığı için internette yeterince bilgi bulabilirsiniz.

Dota 2 Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows 7
Dual core Intel veya AMD 2.8 GHz
4 GB RAM
nVidia GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600 Ekran Kartı
DirectX Version 9.0c
İnternet Bağlantısı
8 GB Sabit Disk Alanı
DirectX Uyumlu Ses Kartı

Dota 2 oyununu ücretsiz oynayabilmeniz için http://store.steampowered.com/app/570/?l=turkish adresini ziyaret edin. Açılan siteye üye olup, Dota 2 oyununu bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca bu oyunu oynayabilmeniz için internet bağlanıtınızın açık olması gerekiyor.

Dota 2 Trailer, Dota 2 Oyunu izle, Dota 2 Oyunu indir, Dota 2 oyunu ne zaman çıkıyor, Dota 2 oyunu çıktı mı, Dota 2 oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML