Divinity: Original Sin İnceleme

Divinity: Original Sin Oyunu İnceleme
Divinity: Original Sin Oyunu İnceleme

Divinity: Original Sin Oyunu İzle

Divinity: Original Sin Son zamanların en çok tutulan 3D oyunları arasında yer almaktadır. Oyun içerisinde seçimleriniz ve buna göre olan sonuçlar, hikâyeler, keşif gibi daha birçok şeyi bir arada yapabileceğiniz bir oyundur. Özel olarak yapılmış birçok zorluk karşınıza çıkacak ve siz bu zorlukların üzerinden gelmeye çalışacaksınız. Bunun için de özel ekipmanlar, büyü, beceri gibi her şeyin kullanımını sağlayacaksınız.

Tek başınıza değil, arkadaşlarınızla da diyalog kurup oynayabileceğiniz oyunlar arasında yer almaktadır. Birlikte oyunu oynayabildiğiniz gibi ne gibi bir karar verilmesi gerekiyorsa birlikte de karar vermeniz mümkündür. Her bölüm siz farklı kapılar açmaktadır ve bulmacaları çözerek ilerlemeniz gerekmektedir. Sürükleyici bir oyun olması da dikkat çekici özellikleri arasında yer almaktadır.

Dünya içerisinde nasıl bir yaşam sürdürüyorsanız aynı şekilde yaşamaya çalışmanız gerekmektedir. Nasıl ki günümüzde hırsızlık yapan hapis cezası alıyorsa bu oyunda da aynı şekilde cezalar kaçınılmazdır. Kullanmanız gereken malzemeleri alıp kullanabilirsiniz. Bunu yaparken de neyin nerede kullanılması gerektiğini bilmeniz gerekmektedir. Çok fazla tercih edilen strateji ve aksiyon oyunları arasında yer alamsı sizin de tercihleriniz arasında yer almasını sağlamaktadır.

Bu şekilde de sizler kendinizi daha da geliştirmek isteyip kendinizi oyun içerisinde istediğiniz konuma getirme şansına sahip olmaktasınız. En güzel gelişim sağlamanıza yardımcı olacak oyunlardan olmakta ve kendi alanlarınızı kendinizin yaratmasına olanak sağlamaktadır.

Divinity: Original Sin Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP SP3 İşletim Sistemi
Intel Core2 Duo E6600 veya Eşdeğer İşlemci
2048 MB RAM
Graphics: HD Intel Graphics 4000 or NVIDIA
GeForce 8800 GT (512 MB) veya ATI Radeon HD 4850 veya Eşdeğer Ekran Kartı
DirectX Version 9.0c
10 GB Boş Sabit Disk Alanı

Divinity: Original Sin Trailer, Divinity: Original Sin Oyunu izle, Divinity: Original Sin Oyunu indir, Divinity: Original Sin oyunu ne zaman çıkıyor, Divinity: Original Sin oyunu çıktı mı, Divinity: Original Sin oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML