Diablo 3 Oyunu İndir

Diablo 3 Demo Oyunu İndir
Diablo 3 Oyunu İndir

Diablo III: Reaper of Souls Oyunu İzle

Diablo Tutkunlarına İyi Gelecek Diablo 3: Reaper Of Souls

Diablo, Fantastik Role Play akımlarının başlangıcında gaz veren bir Blizzard oyunudur. Tutkunları bilir, geceleri uyutmayan özelliği ile tutsak eden muhteşem bir oyundur. İlk çıktığı zamanlarda belli başlı diğer bilgisayar oyunlarına kıyasla oldukça farklı bir oyundu. Farklı olma özelliği ise kolay kavranması ve kolayca kurulmasından ileri geliyordu. Diablo ‘nun ilk çıktığı hikâyeyi Diablo II devam ettirmiştir. Daha sonra ise birazdan ayrıntısı ile bahsedeceğimiz Diablo III.

Oyunda orta dünyaya benzer olan bir dünya mevcut, adı; Sancutary. Fantastik objeler ve orta çağda geçen bir zamanda oyun seyrine giriyor. Diablo özünde cennet ve cehennem olan bir dava olan Günah Savaşı ki bu hayalî bir savaş olarak nitelendiriliyor, kahramanımız bu doğrultuda hikâyesine başlıyor. Cehennem yedi iblis tarafından yönetiliyor.

Aslında ölümlü dünya ile alakalı olmayan bu savaş büyüyor ve ölümlülerin yaşadığı yere kadar yayılıyor. İnsanlar ise taraf seçme özgürlüğüne sahip olarak her iki tarafa da müttefik oluyorlar. İblislerin gücü karşısında bir zaman sonra Diablo yenik düşüyor. Kendine yandaş bulsa da yetmiyor, yoldaşları da yaralanıyor, kimi akıl sağlığını yitiriyor. Hikâye Diablo ‘da yarım kalıyor.

Diablo III: Reaper of Souls oyununda yıllar süren bekleyiş karşısında oyunun takipçileri ile nihayet buluştu. Crusader isimli yeni bir sınıf var ve kalkan, kılıç gibi aletler de kullanılabiliyor. Grafikleri de ayrıca ilgi çekici.

Diablo III: Reaper of Souls Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8 (En Son Service Pack) İşletim Sistemi
Intel Pentium D veya AMD Athlon 64 X2 İşlemci
NVIDIA GeForce 7800GT veya ATI Radeon X1950 Pro Ekran Kartı
1024X768 Minimum Ekran Çözünürlüğü
DirectX Version 9.0c
2 GB RAM
25 GB Boş Sabit Disk Alanı
Genişbant İnternet Bağlantısı

Diablo III: Reaper of Souls demo oyununu indirmek için buraya tıklayın. Oyunu indirebilmeniz için battle.net hesabınızın olması gerekmektedir.

Diablo III: Reaper of Souls Trailer, Diablo 3 Reaper of Souls Oyunu izle, Diablo III: Reaper of Souls Oyunu indir, Diablo III: Reaper of Souls oyunu ne zaman çıkıyor, Diablo 3 Reaper of Souls oyunu çıktı mı, Diablo 3 oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML