Deus Ex: Human Revolution Director’s Cut İnceleme

Deus Ex: Human Revolution Director’s Cut Oyunu İnceleme
Deus Ex: Human Revolution Director's Cut İnceleme

Deus Ex: Human Revolution Director’s Cut Oyunu İzle

Deus Ex: Human Revolution – Director’s Cut

Oyun sevenleri yeni maceralara sürükleyecek yeni versiyonuyla etki yaratacak kadar iddialı olan bu oyun; Deus Ex: Human Revolution yeni sürüm haliyle daha çok etkileyici hale gelmiştir. Yeni sürümünde oyuna birçok özellik yüklenmiş ve eski sürümüne oranla daha etkileyici hale getirilmiştir. Deus Ex: Human Revolution oyununun yeni sürümü Director’s Cut ‘dur. Bu yeni sürümüyle oyuna güç kazandırılmış seriyi efsane olmaya taşıyabilecek konuma getirebilir. Eski sürümdeki hatalar kaldırılarak onarılmış ve daha gerçekçi hali uygulamaya konmuştur.

Deus Ex: Human Revolution – Director’s Cut aksiyonun gerçek anlamda yaşandığı ve bilim kurgularla harika bir hale getirilmiş şeklidir. Aksiyon sevenlerin sabırsızlıkla bağlanarak oynayacakları bu oyun sahneleri daha boyutsal ve yaşanıyormuşçasına gerçekçi bir oyundur. Bol dövüş sahneleri ve silah kullanımları içerir. Oyunda savaşsal beceri çok güzel geliştirilebilir.

Oyun içerisinde kendinize bir kişilik belirleyeceksiniz. Ve de oyun kuralı gereği düşmanlarınız olacaktır. Düşmanlarınızı yok etmeye çalışmalısınız. Düşmanlarınızla savaşmalı ve hatta onlar sizi görmeden onlara yaklaşıp öldürebilirsiniz. Oyun kahramanı Adam Jensen olayları kendi bakış açısıyla anlatmaktadır.

İnanılmaz derecede gelişen teknoloji sayesinde oyun kendine hayretle baktırıyor. Oynarken içinde kaybolacak kadar gerçekçi görünüm kazandırılmıştır. Oyun bu özelliğiyle ilgileri üzerine çekiyor. Aksiyon sevenlerin beklediği bu oyun artık oynanabilir. Ürkütücü sahneleri ve bağlayıcı bölümleriyle zevk katacak kadar mükemmel bir yapıya sahiptir.

Deus Ex: Human Revolution Director’s Cut Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
2 GHz dual core İşlemci
2 GB RAM
NVIDIA GeForce 8000 veya ATI Radeon HD 2000
DirectX Version 9.0C
17 GB Boş Sabit Disk Alanı
100% DirectX 9.0C uyumlu ses kartı

Deus Ex: Human Revolution Director’s Cut Trailer, Deus Ex: Human Revolution Director’s Cut Oyunu izle, Deus Ex: Human Revolution Director’s Cut Oyunu indir, Deus Ex oyunu ne zaman çıkıyor, Deus Ex oyunu oyna, Deus Ex oyunu çıktı mı

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML