Dark Souls 2 Oyun İncelemesi

Dark Souls 2 Oyun İncelemesi
Dark Souls 2 Oyun İnceleme

Dark Souls 2 Oyunu İzle

Farklı Bir Oyun Tarzına Hazır Olun

Dark Souls II oyunu birçok oyun severin beğenisini kazanmış bir oyun türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Oyunda kontrol edilen karakter bir insan değildir. Oyundaki karakter ölü olduğundan insan olmaya çalışmaktadır. Bu yönü ile oyun daha çok ilgi çekici bir hale gelmektedir. Oyunda tek başınıza ilerleyebileceğiniz gibi diğer oyun oynayanlardan da yardım alabilmektesiniz. Oyun içerisinde ilerledikçe ve yeni karakterlerle karşılaştıkça oyunun sırrı çözülmektedir.

Oyun içerisinde karşımıza çıkan devleri yenebilmemiz için gücümüzü tam arttırmış olmamız gerekir. Bunun için gereken güçleri zamanında toplamanız önem kazanmaktadır. Oyun içerisinde can kaybettiğinizde puanlarınızda azalma olacaktır. Bu yüzden ötürü mümkün olduğu kadar kaybetmeden ilerlemeye çalışmalısınız. Oyun grafikleri ile de yeterince başarılı olduğunu söyleyebilmek mümkün.

Dark Souls II oyununda devler tarafından öldürülmekten kaçmanız ve onları yenebilecek güçleri bulmanız gerekmektedir. Ayrıca rakiplerinizin güçlerinin yüksek olmasından dolayı sizi kolayca yenebilirler. Bunlara karşı koyabilmeniz için tüm gücünüzü ve stratejinizi geliştirmeniz, etkili silahlar kullanmanız gerekmektedir.

Dark Souls II oyunu 31 Mayıs 2014 tarihinde oyun severlerlee buluşmuş ve oyuncular bu oyun ile farklı bir serüvene adım atmışlardır.

Dark Souls II Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8 İşletim Sistemi
AMD Phenom II X2 555 3.2Ghz veya Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17Ghz İşlemci
2 GB RAM
NVIDIA GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870 Ekran Kartı
DirectX Version 9.0c
Genişbant İnternet Bağlantısı
12 GB Boş Sabit Disk Alanı

Dark Souls II Trailer, Dark Souls II Oyunu izle, Dark Souls 2 Oyunu indir, Dark Souls II oyunu ne zaman çıkıyor, Dark Souls II oyunu çıktı mı, Dark Souls 2 oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML