Curiosity Küp Oyunu

Curiosity Küp Oyunu
Curiosity Küp Oyunu

Curiosity Oyunu İzle

Büyük Sırrı Kim Çözecek?

Özellikle mobil cihazlar için Peter Molyneux’un oyun platformu 22 Cans tarafından tasarlanıp geliştirilerek piyasaya sürülen bu oyunun en büyük özelliği ilk başlarda son derece durağan görünmesi. Herhangi bir hikâyeye sahip değilmiş gibi görünen bu oyun başladıktan çok kısa bir zaman sonra ise ciddi anlamda bir bağımlılığa yol açabiliyor. Yüz binlerce hatta milyonlarca çevrimiçi kullanıcı ile bir arada oynanabilen Curiosity oyununda temel amaç çok büyük bir küpün merkezine olan yolculuğu tamamlamak.

Bunun için oyunu oynayan tüm çevrimiçi kullanıcılar küpü oluşturan küçük parçaları kırarak merkeze ulaşmaya çalışıyorlar. Küçük parçalar kırılarak oyunda ilerledikçe yeni mesajlar, kazanılan altınlar ve diğer malzemeler ile yolculuk devam ediyor. Ancak oyunun asıl büyük sürprizi ise küpün merkezine ulaşıldığında, içeride ne olduğunu sadece tek bir oyuncunun görebilecek olması.

Piyasaya ilk çıkışında sadece bir oyun değil aynı zamanda sosyal bir deney olduğu yönünde de reklam çalışmaları bulunan oyun, görsel açıdan kullanıcılarına çok büyük şeyler vaat etmiyor. Bu açıdan bakıldığında oyunun bütün albenisi oyuncularda yarattığı büyük merak duygusuna dayanıyor. Oyun aynı zamanda son derece basit bir kontrol mekanizmasına sahip ve sadece tek bir dokunuşla oynanabiliyor. Küpün sırrını çözmeye çalışırken kullanılmak üzere çeşitli gereçlerde oyun içinde satılıyor. Oyunu oynamak isterseniz Appstore veya Google Play Store üzerinden cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Curiosity Küp Trailer, Curiosity Küp Oyunu izle, Curiosity Küp Oyunu indir, Curiosity Küp oyunu ne zaman çıkıyor, Curiosity Küp oyunu çıktı mı, Curiosity Küp Oyunu Oyna

1 Yorum “Curiosity Küp Oyunu”

  1. Ömer :

    Cok guzel bi oyun

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML