Consortium Oyunu

Consortium Oyunu
Consortium Oyunu

Consortium Oyunu İzle

Rol Yapma Temelli Keyifli Bir Bilgisayar Oyunu

İdgi üçlemesinin en iyi oyunu olan Consortium bilim kurguyu sevenler için çok keyifli bir serüven. Strateji oyunları tercih edenler için harika bir kurguyla hikâyeleştirilmiş. Oyun birincil tekil gözden oynanıyor. Fantastik bir dünyaya sürükleyen kurguda büyük bir uçağın içindesiniz. Consortium gemisi C3800 Zenlil’ de 17 mürettebat var. Karakterler kızlı erkekli ve sizin oyundaki varlığınıza tepki veriyorlar.

Oyunda saha ajanı Bishop 6 isimli karakteri siz oynuyorsunuz. En keyifli yanı paralel dünyada bir insan beynine girip onu yönlendirebildiğiniz yüksek teknolojiyi sağlaması. Oyun esnasında panel size küçük ipuçları vererek işinizi kolaylaştırıyor. Gemi mürettebatının sizinle interaktif iletişim kurduğu oyunda tüm karakterlerin istek, arzu ve beklentileri var. Dolayısıyla sadece strateji, dövüş, başarı değil organizasyon becerinizde olmalı.

Görevleri tamamlarken ekip lideri olduğunuz için sizin başarınız ekibin başarısı sayılıyor. Stratejik zekânızı deneyen ve geliştiren oyunun görsel ve ses efektleri muhteşem. Hızlı değişkenlik gösteren hikâyelerle birçok kurguyu peşpeşe sunan oyunda takım lideri olarak istediğiniz stratejiyi belirleyebilirsiniz.

Her görevde zorluk derecesi yükseliyor. Oyunun 150.000 farklı hikâyesi mevcut ve her birinde renkli bilim kurgu hikâyeleri yaşıyorsunuz. Oyun dünyasının değişkenliği içerisinde başarı sağlayan ve ayakta kalan belli başlı bilim kurgu oyunu var. Başarılı ara yüzüyle bunlardan biri olan Consortium deneyimlemeniz gereken keyifli oyunlardan. Hepinize başarılar.

Consortium Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows Vista/7/8 32bit (XP Desteği Yok)
Intel Core 2 Duo 2.5GHz, AMD Athlon X2 64 2.7GHz
4 GB RAM
NVIDIA GTX 260 | AMD Radeon HD 4890 Ekran Kartı
DirectX Version 9.0c
7 GB Sabit Disk Alanı

Consortium Trailer, Consortium Oyunu izle, Consortium Oyunu indir, Consortium oyunu ne zaman çıkıyor, Consortium oyunu çıktı mı, Consortium oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML