Captain Morgane And The Golden Turtle Oyunu

Captain Morgane And The Golden Turtle Oyunu
Captain Morgane And The Golden Turtle Oyunu

Captain Morgane And The Golden Turtle Oyunu İzle

Captain Morgane And The Golden Turtle Oyunu

Güzel ve etkili bir macera oyunu ile sizlerde eğlenceli bir zaman geçirmek istiyorsanız, bunun için yapmanız gereken şey bir an önce doğru bir adım atmak ve zamanınızı kaliteli bir şekilde değerlendirmek olacaktır. Bakıldığında eğer sizlerde bu yönde bir oyun bulmak istiyorsanız Captain Morgane and the Golden Turtle ile tüm bu beklentilerinizi giderebilirsiniz.

Kahramanımız Morgane, bu oyun içerisinde zekâsı ile kendisine sunulan ipuçları ile bulmacaları çözmek ve düşmanlardan uzak durarak beladan kurtulmayı amaçlamaktadır. Bunun için en doğru stratejiler geliştirerek sizlerde beklediğiniz gibi bir netice almayı başarabilirsiniz. Tabi bu arada esas temel amacın Golden Turtle hazinesine ulaşmak ve onu ele geçirmek olduğunu da aklınızın bir köşesinde bulundurmanızı bilmelisiniz.

Renkli, canlı heyecan dolu ve 40′ dan fazla karakterin yer aldığı bu oyunla sizlerde farkınızı ortaya koymak ve çok daha iyi bir zaman geçirmek istiyorsanız hiç düşünmeden oyuna sahip olabilir ve dilediğiniz her an heyecan dolu bir portal içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Bütün bunlar ve çok daha fazlası için artık dilediğiniz her zaman en doğru bir macera oyunu ile kaliteli zaman geçirmek istiyorsanız sizlerde vakit kaybetmeden bu konuda adımlar atabilirsiniz. Ödüllü yazar olan Steve Ince tarafından yazılımı gerçekleştirilen bu oyunla sizlerde tahmin ettiğinizden çok daha iyi bir zaman geçirmeyi de başaracaksınız.

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP/Vista/7
1.6 GHz
512 MB RAM
64 MB Ekran Kartı DirectX 9.0 Uyumlu
3 GB Sabit Disk Alanı
DirectX 9.0 Uyumlu Ses Kartı

Captain Morgane And The Golden Turtle Trailer, Captain Morgane And The Golden Turtle Oyunu izle, Captain Morgane Oyunu indir, Captain Morgane And The Golden Turtle oyunu ne zaman çıkıyor, Captain Morgane And The Golden Turtle oyunu çıktı mı

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML