Brothers: A Tale Of Two Sons İnceleme

Brothers: A Tale Of Two Sons Oyunu
Brothers: A Tale Of Two Sons İnceleme

Brothers: A Tale Of Two Sons Oyunu İzle

Brothers: A Tale Of Two Sons İnceleme ve Oyunu Hakkında Bilgi

Günümüz teknolojisinin gelişmesi ile beraber bu teknolojik gelişmeye bağlı olarak çocukların oynadıkları oyunlar da her geçen gün değişmektedir. Eski zamanlarda daha farklı oyunlar tercih eden çocuklar teknolojinin gelişmesi ve teknolojinin her alanda ve herkes de bulunması gibi nedenlerden dolayı oyunlar da bu alana kaymıştır.

Her geçen gün daha farklı oyun türleri ortaya çıkmaktadır. Oyun türlerinden birine örnek verecek olursak; Brothers: A tale of Two Sons oyunudur. Bu oyun çocukların macera türünden tercih ettikleri oyunlar içinde yer almaktadır.

Brothers: A Tale of Two Sons oyunu 7 Ağustos 2013 yılında yayınlanmıştır. Oyun yayınlandığı ilk günden bugüne kadar birçok ödül almıştır. Oyun Gustaf Bregberg tarafından çıkarılmıştır. Oyun isminden de anlaşılacağı gibi iki kardeş arasında yaşanmaktadır. İki kardeşten birinin ismi naja diğerinin ismi ise naiee’ dir.

Oyunun konusuna bakıldığı zaman oyun büyük kardeşin annesinin ölümü sırasında annesini kurtaramaması ve annesinin ölmesi sonucu birlikte yaşadıkları babasının hastalığı ve hastalığı için gerekli olan bitkileri toplaması gerektiğini anlatmaktadır. İki kardeş babasının sağlığı için gerekli olan bu bitkileri toplamak için şehrin merkezinden başlayarak dağlara doğru bu bitkiye aramaktadırlar. Oyun çıktığı ilk günden bu yana fazlasıyla oynanmaktadır ülkemizde de oyunun Türkçe yamaları çıkmış durumdadır oyun oldukça ilgi görmüş bir durumdadır.

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP SP3
2.4 GHz Dual Core Processor
2 GB RAM
NVIDIA GeForce 8600 /ATI Radeon HD 2600
DirectX Version 9.0
2 GB Sabit Disk Alanı

Brothers: A Tale Of Two Sons Trailer, Brothers: A Tale Of Two Sons Oyunu izle, Brothers: A Tale Of Two Sons Oyunu indir, Brothers: A Tale Of Two Sons oyunu ne zaman çıkıyor, Brothers: A Tale Of Two Sons oyunu çıktı mı

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML