Broken Age Part 1 Oyun İncelemesi

Broken Age Part 1 Oyunu
Broken Age Part 1 Oyun İncelemesi

Broken Age Part 1 Oyunu İzle

Broken Age Part 1 Oyun İncelemesi

Bir Tema Schafer projesi daha oyun dünyasıyla tanıştı: Broken Age Part 1 veya Act 1. Bu oyun macera konseptinden hareket edilerek kurgulanmış. Bir genç erkek ve genç kızın farklı dünyalarda geçen macerası üzerine senaryo hazırlanmış. Bu iki kişi farklı kültürlerde yaşamaktadırlar. Aynı zamanda yaşadıkları döneme damgasını vuracak işler yapacaklardır. Bahsettiğimiz gibi oyunun iki kahramanı var. Bunlardan kadın olanın ismi Vella Tartine’dir. Genç kadının bulunduğu yerde ise kötülük de bulunmaktadır.

Mog Chotra isimli büyük bir yaratık bölgesine korkulu günler yaşatmaktadır. Vella ise bir köyde yaşamakta olup, bu yaratığın tehdidi herkes gibi ona da yöneliktir. Zira köy halkı yaratığın saldırısından korunmak amacıyla bakire kızları ona göndermektedir. Yani genç kızlar bir çeşit kurban halkası gidip gelmektedir. Köyün kültürel dokusunda kurban kavramı olup, bu genç kızlarda da şehri kurtarmak adeta bir onur meselesi yapılmıştır. Ancak Vella ileri görüşlü olarak bu düzene hayır diyerek savaşla bu sorunu çözmek ister. Aslında dedesi de ona hak vermiyor değildir.

Diğer yanda ise bambaşka bir dönemde Vella’nın aksine uzay çağını yaşayan erkek kahraman vardır. Ancak yalnız şekilde bir uzay gemisinde yaşamakta olup tek dostu da yapay bir zekâdır. Bu kahramanın ismi ise Shay Volta’dır. Shay yaşayacağı bir gezegen aramaktadır. Oyun bu macera senaryosu içinde iki farklı dünyada sürüp gidiyor. Broke Age Part 1 oyununun macera kategorisinde başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca seslendirme açısından da kaliteli olduğunu belirtmek gerekir.

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP Service Pack 3
1.7 GHz Dual Core
2 GB RAM
NVIDIA GeForce GTX 260, ATI Radeon 4870 HD, Intel HD 3000, or equivalent card with at least 512 MB VRAM
DirectX Version 9.0

Broken Age Part 1 Trailer, Broken Age Part 1 Oyunu izle, Broken Age Part 1 Oyunu indir, Broken Age Part 1 oyunu ne zaman çıkıyor, Broken Age Part 1 oyunu çıktı mı

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML