Borderlands 2 Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep Oyunu

Borderlands 2 Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep Oyunu
Borderlands 2 Tiny Tina's Assault on Dragon Keep Oyunu

Borderlands 2 Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep Oyunu İzle

Borderlands 2: Tiny Tina’s Assault On Dragon Keep

13 yaşındaki alanında dahi bomba uzmanı Tiny Tina’yı yönettiğiniz müthiş bir aksiyon ve macera oyunu olmaktadır. NPC’ nin hayal dünyası içerisinde bulunacağınız bu oyunda keşfedebileceğiniz iyi ve güzel yerler, kıyasıya bir dövüş ve amacınıza ulaşmanız için kullanabileceğiniz pek çok silahı da bulabilirsiniz. Oyun sizlere pandora gezegeninde geçen bir heyecanı da sunmaya devam etmektedir.

Bu oyun konsepti içerisinde uzaylı teknolojilerin gizli olduğuna dair bir inanç var ve sizlerden onları bulmanız istiyor. Eğer strateji ve hamlelerinize güveniyorsanız hemen bomba uzmanı ile dünyayı tehdit etmesi muhtemel bu teknolojileri bulabilir ve imha edebilir.

Dünya genelinde son derece popüler bir şekilde oynanan ve ülkemizde oyun tutkunlarının tercih ettikleri Borderlands 2: Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep ile sizlerde tam da istediğiniz gibi bir zaman geçirmenin ne denli mümkün olduğunu görebilirsiniz. Kıyasıya bir macera arayan her yaş kesiminden binlerce kişinin tercih listesine bu oyunu yazmalarının yeterli olacağını da belirtmek istiyoruz.

Online bir şekilde sizlerde bu oyuna sahip olabileceğiniz ve hemen indirebileceğiniz pek çok internet sitesi bulabileceğinizi de hatırlatalım. Böylece hayal ettiğiniz ve vakit geçirmekten çok büyük bir haz duyacağınız bir oyunun içerisinde kendinizi bulmanın hiç de sandığınız kadar zor olmadığını göreceksiniz. Üst düzey grafik özelliği ile de sizleri mutlu edeceğinden emin olabilirsiniz.

Borderlands 2 Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep Trailer, Borderlands 2 Oyunu izle, Borderlands 2 Oyunu indir, Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep oyunu ne zaman çıkıyor, Tiny Tina oyunu çıktı mı

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML