Bioshock Infinite Oyunun Konusu

Bioshock Infinite Oyunu
Bioshock Infinite Oyunu

Bioshock Infinite Oyunu İzle

Son Zamanların En Popüler Oyunlarından

Günümüz teknoloji dünyası eğlence sektöründe ve özellikle de oyun sektöründe kendini fazlaca göstermektedir. Son dönemlerde rağbet gören Bioshock Infinite birinci şahıs nişancı videolu oyunlardan biridir. Irrational Games tarafından geliştirilen Ken Levine tarafından tasarlanan oyun 26 Mart 2013 tarihinde ortaya çıkmıştır. Oyunun geliştirilme aşamasındaki adı Icarus Projesidir. Bioshock bu oyun serisinin üçüncü oyunudur, oynanış ve içerik olarak benzer olsa da diğer iki Bioshock oyunundan hikâye olarak ayrılmaktadır.

Bioshock Infinite oyunun konusu ise; oyunun geçtiği dönem 1912 yılı Amerikan dışavurumculuğunun gelişim dönemidir. Oyunun başrolünde Columbia adındaki gökyüzü şehrinde uzun yıllardır esir hayatı süren Elizabeth isimli kızı kurtarma görevi ile Columbia’ya gönderilen eski bir Pinkerton ajanı olan Booker DeWitt vardır. Booker Elizabeth’i kurtarsa da sıradan halkın temsilcisi Vox Populi ile Columbia şehrinin saf Amerikan olarak kalmasını hedefleyen elit ve navitist kurucular bu ikilinin peşinden gitmeye devam etmektedir.

Oyunun başındaki oyuncu, oyun süresince Booker karakteri olarak; Elizabeth ise bilgisayar tarafından kontrol edilmekte olan partner olarak oyuncunun yanında yer almaktadır. Oyuncu, yine serinin diğer oyunlarındaki gibi normal silahlara, teçhizatlar ve Vigors denen psikokinetik güçlere sahiptir ve Elizabeth de kendi güçleri ile düşmanlara karşı oyuncu ile birlikte hareket ediyor. Oyun diğer oyunlardaki su altı şehri Rapture’nin kısıtlı alanlarının yerine gökyüzü şehri olan Columbia’daki daha geniş alanlarda daha zorlu mücadelelerde yer alıyor.

Bioshock Infinite Trailer, Bioshock Infinite Oyunu izle, Bioshock Infinite Oyunu indir, Bioshock Infinite oyunu ne zaman çıkıyor, Bioshock Infinite oyunu çıktı mı

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML