Beyzbol Oyunu İndir OOTP 15

Beyzbol Oyunu İndir OOTP 15
Beyzbol Oyunu İndir OOTP 15

Out Of The Park 2015 Oyunu İzle

Farklı Spor Severlere Özel: Beyzbol Oyunu

Spor oyunlarını sevenler için piyasada mevcut birçok oyun vardır. Bu oyunlar arasında özellikle futbol ve basketbol oyunları dikkat çeker. Çünkü bu iki spor dalı dünya üzerinde en çok takip edilen spor dallarıdır. Ancak özellikle farklı spor dallarında oyun oynamak isteyenlerin tercih ettiği oyunlar arasında ilk sırada Out Of The Park Baseball oyunu geliyor.

Ülkemizde pek oynanmayan hatta pek tanınmayan bir spor dalı olan beyzbol sporunu yapabileceğiniz bir oyun olan bu oyunda isterseniz oyuncu olarak yer alabiliyorsunuz. Ayrıca dilerseniz oyun içerisinde menajer olarak kurduğunuz beyzbol takımı ile beyzbol liglerine katılıp mücadele edebiliyorsunuz. Etkileyici görsellikleri ve oyuncuların verdikleri tepkilerin gerçekliği ile dikkat çeken bu oyunun kısa sürede müptelası olacağınızı söyleyebilirim.

Out Of The Park Baseball 15 oyunu birbirinden farklı rekabet ortamları içeren beyzbol liglerinde mücadele edebilir ve oyun içerisinde yükselebilirsiniz. Oyun içerisinde bir beyzbol oyuncusu olarak yer aldığınızda oynadığınız ve başarılı olduğunuz her oyundan sonra kazandığınız para ve antrenman puanları sayesinde oyuncunuzu geliştirebilir ve üst liglerde oynama şansını elde edebilirsiniz.

Dolayısıyla bu oyun hem zevkli hem de oldukça heyecan verici bir oyun olarak göz dolduruyor. Ülkemizde beyzbol oyununa ilgi duyulmasına neden olan bu oyunda yer almak ve bu sıra dışı oyunun tadına varmak istiyorsanız bu oyun tam size göre.

OOTP 15 demo oyununu indirmek için buraya tıklayın.

Out Of The Park 2015 Baseball Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP, Vista, 7, 8.x İşletim Sistemi
1 GHz İşlemci
1 GB RAM
1024×768 Çözünürlüklü Ekran Kartı
1 GB Boş Sabit Disk Alanı

OOTP 15 Trailer, OOTP 2015 Oyunu izle, 2015 Beyzbol Oyunu indir, Out Of The Park Baseball 2015 oyunu ne zaman çıkıyor, OOTP 2015 oyunu çıktı mı, Beyzbol oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML