Battleblock Theater İnceleme

Battleblock Theater Oyunu İnceleme
Battleblock Theater İnceleme

Battleblock Theater Oyunu İzle

Yeni Bağımlılık Yaratacak Oyununuz Battleblock Theater

Battleblock Theater oyunu 2 boyutlu özelliğe sahip bir macera oyunudur. Bu oyun Steam Summer Sale 2014 kapsamında ortaya çıkmış, 22 Haziranda 2014 tarihinde 3,74 $ fiyatıyla piyasada yer edinmiştir. Bu kadar ucuz ve bu kadar eğlenceli bir oyunun fiyatı günümüzde bile halen indirimlerle birlikte 6 TL’ye kadar düşmekte ve bu fiyatı ile çoğu kişinin ilgisini çekmektedir. Bununla birlikte oyunun en önemli özelliklerinden birisi de Linux işletim sistemi ile uyumlu olmasıdır. Oyunun geliştiricileri The Behemoth ve Big Timber Studio, yayıncısı ise Microsoft Studios, tasarımcılar Dan Paladin ve Tom Fulp’tur. Linux haricinde XBox 360 ve Microsoft Windows ile de uyumluluk göstermektedir.

Oyunun geniş oyuncu seçimi imkânıyla isterseniz tek oyunculu, isterseniz çift oyunculu olarak oyunu oynama imkânını elde edebilmektesiniz. Sadece iki kişi ile de değil 3 ve 4 kişi arasında da oyuncu seçimi yapabilmekte ve bağımlılık yaratan oyunu çok kişili olarak oynama fırsatına erişebilmektesiniz. Eğer dilerseniz oyunu sanalda oynayabilir ve rekabetçi oyun denilen bu oyun sistemini bu oyunda kullanabilirsiniz.

Battleblock Theater oyununa ait tanıtım videosunu izleyerek oyun hakkında daha fazla bilgi edinebilir, alıp almama konusunda tercih yapabilirsiniz.

Battleblock Theater Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP İşletim Sistemi
2.8 GHz Intel® Core™2 Duo İşlemci
1 GB RAM
512 MB Ekran Kartı
DirectX Version 10
Genişbant İnternet Bağlantısı
2 GB Boş Sabit Disk Alanı

Oyunu çok uygun fiyata satın alabileceğiniz adrese gitmek için buraya tıklayın.

Battleblock Theater Trailer, Battleblock Theater Oyunu izle, Battleblock Theater Oyunu indir, Battleblock Theater oyunu ne zaman çıkıyor, Battleblock Theater oyunu çıktı mı, Battleblock Theater oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML