Atlantis Oyunu İndir

Atlantis Oyunu İndir

Pazardaki sayısız strateji ve zekâ oyunlarının arasından sıyrılmayı başaran, Kayıp Şehir Atlantis ve o dönemde yaşamış korkusuz birini konu alan oyunu oynamaya doyamayacağınız, aklınızın sınırlarını zorlayacağınız bir oyun.

Birçok hikâyeye ve filme konu olan Kayıp Şehir Atlantis konu alınarak hazırlanmış olan bu oyun size oldukça gizemli bir ülkede birbirinden ilginç ve sonucunun bir türlü kestirilemeyen olayların içerisinde kendinizi keşfetme ve zekânızı sınırlarını zorlama imkânı sağlamaktadır.

Çeşitli haritalar üzerinden çok çeşitli mistik alanlara yönlenmenize sebep olan Atlantis Evolution bir anlamda son dönemde patlama yapan tarih ve gizem konulu filmlerin bir kahramanı olmanıza imkân sağlamış oluyor.

Atlantis Evolution isimli bu oyun bir türlü bitmek bilmeyen ayak oyunları ile karşı karşıya kalmanız, aniden saldıran düşman kuvvetleri ile çarpışmanız, bitmek bilmeyen yollarda durmadan zihinsel çalışmalar yapmak durumunda kalmanız, hem dostlarınız hem de düşmanlarınız için her daim tetikte ve ayakta olmanız gereken bir oyun türü olarak karşımıza çıkıyor.

Bu alanda başarılı olan nadir oyunlardan birisi olması aslında adındaki gizeminde bir anlamda oyunun içerisine işlemiş olmasından kaynaklı gibi görünüyor.

bedava oyun indir sitesinden indirebileceğiniz Atlantis Evolution isimli oyununun deneme sürümünü indirip kurduktan sonra direkt olarak gizemli dünyalara dalmanız mümkün olacaktır.

Oyunu oynama noktasında eğer başarılı bir yapıl olarak değerlendirirseniz o zaman ilk fırsatta zaten makul olan ücretini ödeyerek oyuna sahip olmanız mümkündür. Bu sayede hem orijinal ürün almış olursunuz hem de oyunu rahatlıkla oynama imkânına kavuşmuş olursunuz.

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows 98/ME/2000/XP İşletim Sistemi
Pentium III 800MHz İşlemci (1GHz Olması Daha İyi Olacaktır)
64MB RAM (128MB Tercih Sebebidir.)
24X CD-ROM Okuyucu
32MB DirectX 3D Destekli Ekran kartı
DirectX Destekli Ses Kartı
4 Gb Hard Disk Alanı

Boyut: 211.3 MB

Oyunu oyunu indirmek için tıklayın.

Atlantis Oyunu İndir, Kayıp Şehir Atlantis Oyunu İndir, Atlantis Evolution Oyunu İndir, Atlantis Demo Oyunu İndir, Atlantis Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri, Atlantis Oyunu

2 Yorum “Atlantis Oyunu İndir”

  1. sami :

    oyun ındır

  2. güzel :

    güzel oyun beyler

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML