At Yarışı Menajerlik Oyunu İndir

At Yarışı Menajerlik Oyunu İndir

At Yarışı Menajerlik Oyunu
Horse Racing Manager 2 oyunu bir anlamda günümüzdeki en önemli Ay Yarışı Menajerlik oyunlarından birisi. Hatta belki de en iyisi diyebiliriz.

FM gibi oyunlarda sizin önünüze bir takım konulmakta, almanız gereken oyuncuları belirlemekte, bütçenize göre alımlar yapmakta, bu alımlardan sonra da maçlar yaparak kazanmak veya kaybetmektesinizdir. Aynı şekilde Horse Racing Manager 2 oyunu da size bir at ve jokey sunarak at yarışlarınıza katılmanızı sağlamaktadır. Yani sizi at sahibi yapmakta ve elinizdeki imkanları en iyi şekilde değerlendirmenizi ve paranızı katlamanızı sağlamaktadır.

Son dönemde bu alanda çok fazla oyun çıkmadı. Bu sebeple Horse Racing Manager 2 isimli oyun bu alandaki en büyük eksiklerden birisini kapatmayı başarmış durumda. Onlarca farklı alandaki büyük oyunun yanında bu alandaki en başarılı oyunlardan birisi olması sebeple de kullanıcı tarafından sevilen bir yere sahiptir.

Horse Racing Manager 2, yani at yarışı menajerlik oyununu bedava oyun indir sitemizden demo olarak siz de indirebilir, elinize bir at bir de jokey alarak hipodromları sallayabilirsiniz. Birbiri ardına yarışlar kazanabilir veya talihsiz bir serüven içerisinde yer alarak devamlı kaybetmeye de başlayabilirsiniz.

Horse Racing Manager 2 oyununun deneme sürümünü kullanıp kendinizi bu büyülü dünyaya kaptırdıktan sonra direkt olarak oyunun orijinal halini almayı ve oyunu sınırlamasız olarak kullanmayı isteyeceksiniz.

Şimdiden atınız ve jokeyiniz ile başarıdan başarıya koşan bir at sahibi olmanız dileklerimizle. İyi yarışlar.

Horse Racing Manager 2 Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 2000 / XP / Windows 7 ve 8
İşlemci: Pentium 4 @ 1.5 GHz veya Athlon Equivalent
Ram Bellek: 256 MB
Boş Hard Disk : 2 GB
Ekran Kartı :64 MB (GeForce 3 veya üstü)
Ses Kartı: DirectX destekli min. DirectX: 9.0 ve üstü
DVd Okuyucu, Klavye, Fare

Boyut: 280.40 MB

Horse Racing Manager 2 adlı oyunu indirmek için tıklayın.

Horse Racing Manager 2 Oyunu İndir, At Yarışı Oyunu İndir, At yarışı menajerlik 2 oyunu İndir, Horse Racing Manager 2 Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri, At yarışı menajerlik Oynama Oyunu

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML