Astebreed Oyun İncelemesi

Astebreed Oyunu İnceleme
Astebreed Oyunu İnceleme

Astebreed Oyunu İzle

Eğlenceli Bir Aksiyon Oyunu

Aksiyon oyunlarına meraklı olan kişilerin oynadıkları oyunlardan biri de Astebreed oyunu. Aksiyon tarzı oyun severlerin beklentilerini karşılayacak türden bir oyun olarak karşımıza çıkmaktadır.

Birçok oyunda karşılaşılan kötülerle savaşma ve kötülerden evrenin kurtarma bu oyunda da bu oyunu oynayanların karşılaşacakları bir durum olmaktadır. Oyunda birbirine benzeyen iki farklı kızın farklı amaçlar için savaştığı görülmektedir. Bu savaşçı iki kızdan istediğini seçen oyuncu, bu karakterin kendine biçtiği rolle kötülerle mücadele etmekte ve evreni bu kötülerden korumaya çalışmaktadır.

Bu oyunu oynayan kullanıcının oyunu oynarken savaşacağı ve kullanacağı altı farklı türde silaha sahip olduğu görülmektedir. Bu silahların özellikleri ise kullanılan silahların üçünün yakın mesafede savaşmak ve dövüşmek için kullanıldığı diğer üçünün ise uzun mesafelerdeki hedefleri yok etmek için kullanıldığıdır.

Zorluk seviyelerinin değişkenlik gösterdiği oyunda düşmanın üzerine kilitlenen roket oyunlarını da kullanabilmek mümkün olmaktadır. Genelde kullanılan füze ve benzeri roketlerin tam anlamı ile kontrolünün kullanıcı tarafından sağlanamadığı oyunda eğlenceli vakit geçirilebilmektedir.

Savaş ve macera tutkunlarının büyük bir zevk ve eğlence ile oynadığı bu oyunda oyuncular hem istedikleri silahları oyunda kullanabilecekler hem de kötülere karşı savaşacak ve evrenin kötülerden kurtulmasına yardımcı olacak ve eğlenceli zaman geçireceklerdir. Oyunun sevenlerine sunduğu diğer güzel bir ayrıntı ise oyundaki darbe seslerinin de duyulabilmesidir.

Astebreed Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP/Vista/7/8 İşletim Sistemi
Core 2 Duo İşlemci
Shader Model 3.0 Destekli, GeForce 8600GT Ekran Kartı
DirectX Version 9.0

Astebreed Trailer, Astebreed Oyunu izle, Astebreed Oyunu indir, Astebreed oyunu ne zaman çıkıyor, Astebreed oyunu çıktı mı, Astebreed oyunu oyna

Yorum Yaz

© 2018 bedava oyun indir
Sitemizde yer alan tüm oyunlar üretici firmaların piyasaya sürdükleri demo sürüm oyunlardır. Sitemizde kesinlikle tam sürüm oyun bulunmamaktadır.

Sitemap | XML